Ünlü müzisyen Sophie Xeon genç yaşında hayatını kaybetti, ne düşünüyorsunuz?

bowie321
2017’de yayınladığı "It’s Okay to Cry" isimli şarkısında trans birey olduğunu duyuran Sophie Xeon, En İyi Dans ve Elektronik Albüm dalında Grammy’e aday gösterilen ilk trans birey oldu.

SOPHIE adıyla bilinen deneysel pop sanatçısı Sophie Xenon'un yapım şirketi, sanatçının trajik bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini duyurdu. Xenon'un dolunayı izlemek için yükseğe tırmandığını ve daha sonra dengesini kaybederek düştüğü belirtildi.
Ünlü müzisyen Sophie Xeon genç yaşında hayatını kaybetti, ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Sorum vitrinde!!
Ünlü müzisyen Sophie Xeon genç yaşında hayatını kaybetti, ne düşünüyorsunuz?