Avril Lavigne öldü mü?

Alysys
Son zamanlarda, aslında bir süredir Avril Lavigne hakkında bir dedikodu etrafta dolaşmakta. Avril Lavigne öldü mü diye birçok haber çıkıyor. Avril'in aslında 2003 yılında, ağır depresyon sonucu intihar ettiğini ancak yükselişini devam ettirmek adına bunun gizlendiğini ve yerine ona ikizi kadar benzeyen Melisa Vandella'nın getirildiği söyleniyor. Aynı zamanda dedikodulara göre Avril ve Melisa yakın arkadaşlarmış.

Avril, Let Go adlı albümünün başarısını yeniden yakalayamayınca depresyona girmiş. Üstüne en çok değer verdiği insan olan dedesini de kaybedince ruhsal bunalımı daha çok artmış ve sonucunda 2003 yılında intihar ettiği söyleniyor. Aynı zamanda yakalandığı Lyme hastalığı (Keneden bulaşan bir tür hastalık), Avril'in iyice içe kapanmasına yol açmış.
Avril Lavigne öldü mü?
Resim Avril'in ilk ve son hali. Eğer denilen doğruysa sağ taraftaki resimdeki Avril değil, Melisa. Aynı zamanda Avril'in sıkı takipçileri, Avril'in çillerinin yer değiştirdiğini, burnunun tamamen farklı olduğunu, imzasının değiştiğini ve sesinin eskisi gibi olmadığını söylüyorlar. Avril'in 2003 yılına dek hep pantalon giydiğini, 2003'ten sonra ise elbise giymeye başladığı da tezlerden biri. Bildiğiniz üzere Avril her zaman Converse ayakkabıları ve rahat giyim tarzı ile öne çıkan biri olmuştur. Bu durumun bir anda değişmesi oldukça ilginç.
Avril Lavigne öldü mü?
Yukarıdaki resim, doğum lekesinin değiştiğini ve çene hatlarının farklılaştığının tespiti olarak sunulmakta. Daha detaylı olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana biraz saçma gelmesine rağmen hayatta gerçek olamaz demiyorum. Olabilir. Ama benim kesin bir görüşüm yok. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Avril Lavigne öldü mü?
11
10
Görüşünü yaz