1 ay

3 kızın evden kaçması harekete geçirdi! Aile Bakanlığı K-Pop'u inceleme altına aldı fikriniz nedir?

MiranaiNikki
K pop
K pop
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı; tüm dünya gençlerini etkileyen, son olarak İstanbul'da üç kız çocuğunun Güney Kore'ye gitmek için evden ayrılmasına neden olan K-Pop yani Güney Kore merkezli pop kültürü akımını inceleme altına aldı. K-Pop akımı, Türkiye'de gençleri ailelerinden uzaklaştırmak ve onları cinsiyetsiz bir hayata yönlendirmek ve özendirmekle suçlanıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tüm dünyada gençleri etkisi altına alan, son olarak İstanbul'da üç kız çocuğunun Güney Kore'ye gitmek için evden kaçması üzerine Türkiye'de de yeniden tartışılan K-Pop (Güney Kore merkezli pop kültürü) akımı için harekete geçti.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu korecan denilen kişiler Kore’yi çoğu zaman kendi ülkelerine tercih ediyorlar. Bir çok Koreli ile konuştum tanıştım 1e1 hiç biri kore savaşından dolayı minnettarlık ve vefa duygusunu dile getirmedi. Türk kızlarının kafasını iyice bulandırmaya ahlaki ve kültürünü yozlaştırma devam ediyor malesef.
kaynak : https://www.google.com.tr/amp/s/www.sondakika.com/amp/haber-3-kizin-evden-kacmasi-harekete-gecirdi-aile-14361549/
Güncellemeler:
1 ay
K pop zehirdir
3 kızın evden kaçması harekete geçirdi! Aile Bakanlığı K-Pop'u inceleme altına aldı fikriniz nedir?
4
3
Görüşünü yaz