1 ay

Aleyna Çakır'ın katil zanlısının annesi intihar etti. Müge Anlı'ya tehditler yağdı. Sence bu olay nereye gidiyor?

Funda_a
Selam yeniden..
Aleyna Çakırın katil zanlısının annesi intihar etti. Müge Anlıya tehditler yağdı. Sence bu olay nereye gidiyor?
Aslında sormak sitediğim tam da soru başlığındaki gibiydi;

'Sence bu olay nereye gidiyor..'

Yarın sabahtan itibaren bomba gibi gündeme düşecek bir olayı şimdiden duyurmak ve görüşünüzü almak istedim.. Zira zaten konuyu bildiğiniz Aleyna Çakır'ın ölümüne sebebiyet verdiği düşünülen erkek arkadaşı Ümitcan Uygun'un, bir rehabilitasyon merkezinde eğitmenlik yapan ve Ümitcan'a fuhuş yaptırmak üzere kızları o merkezden temin ettiği söylenen anne Gülay Uygun başına silahla vurarak intihar etti..

İşin ilginç yanı ceset ormanlık alanda bulundu. Ayakkabısının biri yoktu.. Bunun üzerine 'Bence' sarhoş bir şekilde oğlu ve avukatıyla kameralara konuşan baba Müge anlı'ya tehditler yağdırdı..
Daha önce stüdyoya silah sokabilir miyim deyip, ifade veren herkesi tehdit eden bu psikopat Müge Anlı'ya zarar verir mi açıkçası endişe içindeyim. Zaten bu sebepten #mügeanlıyalnızdeğildir etiketiyle sosyal medyadan destek mesajları yağıyor.

Bakın izleyin. siz de aynısını düşüneceksiniz.


Aynen burada dediği gibi, Müge Anlı'nın canı tehlike altındadır. İntihar olmayıp ailesi tarafından öldürüldüğü de düşünülebilir. Seversiniz ya da sevmezsiniz ama bu kadar pisliğin, kirliliğin, haksızlığın karşısında duran, çözen temizleyen ve bir bürokrattan daha çok çözüm üreten, çalışan bir gazeteci, televizyoncu olarak ona destek olmamız gerek. Bu Ümitcan Uygun ve ailesi bir an önce tutuklanmalı..Bu olay sence nereye gidiyor?

#funda


Aleyna Çakır'ın katil zanlısının annesi intihar etti. Müge Anlı'ya tehditler yağdı. Sence bu olay nereye gidiyor?
55
56
Görüşünü yaz