Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

aerolite
Birçok araştırma şirketinin yaptığı anketlere göre Cumhur ittifakı ciddi bir oy kaybı yaşıyor..
Peki KizlarSoruyor ailesinde durum nedir? Bugün genel seçim yapılsa oyunuzu kime verirsiniz?
Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?
Ankette Deva , Gelecek, Saadet partisi.. vs partileri eklemeye yer kalmadığı için üzülerek ekleyemiyorum. Lütfen kasıt aranmasın. Ama görüş olarak ta belirtebilirsiniz tabi. Provokatif olmayan saygılı, güzel paylaşımlar bekliyorum.
Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?
Akp
Chp
Mhp
İyi Parti
Hdp
Diğer..
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?