Millet İttifakı'na "Sen de mi Brutus?" Dedirten Yenikapı Sorunsalı!

aSeS_06

Millet İttifakı'nın desteğiyle İstanbul'a belediye başkanı olarak seçilen Sayın İmamoğlu, seçim döneminde İBB'de yapıldığı idda edilen israflarla ilgili yoğun mücadele edeceğini katıldığı her platformda, üzerine basa basa dile getiriyordu. Belirttiği ve eleştirdiği konuların başında; o dönemki mevcut yönetimin belediye ile alakası olmayan birçok kuruma, AKP iktidarına yakın kişilere, belediye bütçesinden araç tahsisi yapıldığı iddaları vardı.

Millet İttifakı'na

Sayın Başkan nezaketen israf olarak adlandırdığı ve başkan olursa bu israfı bitireceğini ve bu israfı bitirdiğini de Yenikapı'da sergileyeceği araçlarla kanıtlayacağını belirtmişti. Gün geldi çattı "helal olsun adam dediğini yaptı" derken. Medyada öyle açıklamalar oldu ki, kendisine gönül veren bazı kişiler Sayın Başkan için Roma İmparatoru Julius Sezar'ın en güvendiği adamı tarafından katledilmesi olayı üzerine söylediği rivayet edilen; "sen de mi Brutus?" sözünü, dediklerini duyar gibi oldum. Yani haklı olarak aldatıldıkları hissine kapılan bazı kişiler "bu işin içinde bir iş var" dedi.

"Nerden esti böyle bir içerik hazırlamak?" derseniz. Sayın Başkan'a destek veren ve aslında Sayın Başkan'ın mensubu olduğu CHP'nin önde gelen bazı isimlerinin açıklamaları kafamı karıştırdı.

1. Açıklama

"Yenikapı'ya çekilen araçların hepsi clio, hizmet aracı" diyenlere karşı atakta bulunmak için,

Millet İttifakı'na

"Clio beğenmeyenler için Mersedesler gelmeye başladı" diye twitter'da paylaşılan aracın İBB Başkanvekili CHP’li Meclis Üyesi Hüseyin Aksu’ya ait İBB tarafından kiralanan makam aracı olduğu ortaya çıkması ve bunun üzerine sorulan soruya Aksu'nun kaçamak cevap vermesi.

Bahsedilen mersedes 👇👇👇

Millet İttifakı'na

2. Açıklama Barış Yarkadaş'tan

3. Açıklama Engin Altay'dan

"Her şey çok güzel olacak" söylemiyle genlenekselleşmiş (sağ-sol fark etmez) siyaset kültürünün aksine daha farklı, güzel şeyler yapacağını söyleyerek, Millet İttifakı'na gönül verenlerin gönlüne, umut tohumları serpen Sayın Başkan'ın, Yenikapı ile ilgili yapılan bu son açıklamalar sonrası, sanırım çoğu kişi hüsrana uğradı.

Belki de Chp Grup Başkanvekili Sayın Altay'ın dediği gibi bu konuda Sayın İmamoğlu'nun suçu da olmayabilir. Belki de Başkan'ın yanında kraldan çok kralcılık oynamayı sevenler vardır. Ne dersin?

Senin bu konu hakkında görüşün nedir?

Yenikapı'da sergilenen araçlar gerçekten de israfın belgesi değil miydi?

Hoşça kalın🖐🖐

#asesyazdı

Millet İttifakı'na
Millet İttifakı'na "Sen de mi Brutus?" Dedirten Yenikapı Sorunsalı!
8
55
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • halilim123
  Sosyal medyada bu kesimler o kadar cok algi piyasaya sürülüyor ki. Ortaligini yangin yerine ceviriyorlar. Sonrada isin asli ortaya cikinca ara ki bulasin bunlari.. Yaptiklari yalan algilari yazsak burdan Bagdata yol olur. Bu olayda ise hala Yenikapiya hala 1717 Makam araci gelmedi daha. Bu makam araclari harici getirdikleri Clio veya Kamyon midibus
  veya diger araclarin gercekten israf olduklarini ya da hak etmekdikleri halde sahislarin emrine verildigini hala ispat edemediler.. Yenikapiya 400 arac dahi gelmemisken 1000 adeti gecti yalaninida yayiyorlar.. Halbuki yapilmasi gereken cok basit, soylediklerini ispatlasinlar. Algi yapmasinlar.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Fezeness
  Mesele clio olmasi degil arabalarin toplan yillim kirask 139milyon tl ye maal oluyormuş kiralayacaklarina satin alabilirler bu ülkede clio dedikleri kucumsedikleri arac 100bin tl ustune satiliyor bence getirmesi iyi oldu hepsini geri gondermeli ve satinalma surecine girmesk lazimki birileri kiradan cebine para indirmesin
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Gamzeisback
  Kendi söylemlerine kendilerinin düşmesi komediden başka bir şey değil.
  Her zamanki çamur durumları, çok şaşırtmıyor beni..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

753
 • pamuk_seker3443
  Ben imamoğlunu destekledim ama kim gelirse gelsin herkes kendine bakar kendini düşünür. Tüm siyasetciler birbirinin açığını çıkarmak için uğraşır akşam evine gider sefasını sürer. Olan biz gariban halka olur. Kavga etdiğimiz ile kalırız. Aynı futbol gibi. Maç kaybında futbolcular parasını alır önündeki maçlara bakar ama taraftarlar birbirini öldürür.
  • pourya

   Bence bu durumu bir maç ve halkı holigan olarak tanımlamak yanlış çünkü halkın vergileri gücü elinde bulunduran tarafından hunharca kendi ve çevresindekilerin menfaatince kullanılıyorsa ve yandaşa var yandaş olmayana Yok deniliyorsa bu bir sorun olmaktan çok sömürüdür İmamoğlu sömürüyü gözler önüne serdi...

  • Ben hala imamoğlunu desteklemeye devam ediyorum sadece benim demek istedigim durum tespitiydi.

  • Fullmoon82

   @pourya Çok doğru. cesur bir kişi geldi. Bunu yapıp halkın gözünün önüne sermese, bu sefer de nerede israf hani o araçları sergileyecektin, nerede ispatın diyecekler. Sabahisraf araç yok dediler, öğlen onlar hizmet aracı dediler, ikindi onlar clio ucuz araba dediler, akşam da ne bahane bulacaklar oturup izleyelim. Esprisi de güzl olmuş. İsraf ediyor ama olsun onlar Namaz Clio lar.

  • Hepsini Göster
 • DontLoveAnyone
  İmamoğlu belediye başkanlığı yapsın, içişleri bakanlığı yapmaya savcılık oynamaya kalkışmasın. Zaten oy verenler dizini dövüyor. O makama hizmet etmeye değil partisinin içinden gelen emirlerle iktidarı devireceklerini sanarak yaptıkları aptal aptal hamlelerle adeta kendi foyalarını ortaya çıkardılar. Liyakat bakımında Binali Yıldırım’ın tırnağı bile olamazdı bu. Fakat bu millet çabuk unutuyor. tıpkı Reis-i cumhurumuzun dediği gibi CHP VW ZİHNİYETİ Çöptür. Allah fırsat vermesin.
 • Bordobere61
  Yenikapıda olan araçlar aslında ibb bin hizmet araçları değil ibb tarafından parası ödenmiş ve dernekler ve vakıflara tahsisatı yapılmış olan araçlardır yani şuki ibb o araçları hiç bir zaman kendi bünyesinde kullanmamıştır ve evet israftır Mercedes konusuna gelecek olursak bu işin gerceği var ise sayın başkan bir açıklama ve hatta hatta gereğini yapmalı diye düşünüyorum örnek verecek olursak Japon başkanı intihar etmişti bir CHP ki olarak başkanın gereğini yapmasını bekliyorum
  • Bushcraft

   Eğer öyle ise bu araçların tamamını tasfiye etmek imamoğlunun vazifesidir. Eğer bu araçları tasfiye etmez ve tekrar hizmete alırsa namerttir.

   Bakalım araçlar ne yapılacak takip edeceğim. Lütfen sizde takip edin

  • Bordobere61

   @Bushcraft araçlar satışa çıkarıldı kardeşim meraklanma

 • Cane_Cano
  Eskiden ergenler, "En lüks makam aracı cenaze aracıdır. İnsanlar ona binmek için ölüyor" diye komik olmayan bir espri yapardı. Ekrem İmamoğlu bu soğuk espriyi ciddiye almış olacak ki Yenikapı'ya 47 tane de cenaze nakil aracı çektirdi!

  Yandaşları sorduğunda, "Daha bazı araçlar eksik" diye cevap vermiş.

  He valla eksik!

  Marmaray'ı, metroları, metrobüsleri, tramvayları ve belediye otobüslerini de dizseymiş tam olacakmış herhalde...
 • dimixx
  Hİç şaşırmadığım bir durum bu. Malum Chp Asli görevini yerine getiriyor her zaman ki gibi.
  İcraat yapma, muhalefet yap. Aslını söyleme, İftira at. Çamur at, İzi kalsın.
  Alıştık artık bu yalanlara , algı operasyonlarına. Chp nin İmamoğlu projeside batmak üzere. bakalım sırada ne var?
 • Aşkın_Sonu
  Bence bu işin kökü yanlış. Niye devlet personeline araç kiralıyor. Tamam şube müdürleri ve üst kadroyu anladım. Onlar ihtiyaçtır. Arkadaş iş varsa yaptıran müteahhit gelsin götürsün. Bu sistem kalkmalı.
 • pourya
  Bildiğin hırsızlığın kanıtı liyakat sahibi olmadan iş sahibi olanların hırsızlığının kanıtıdır bu arabalar ve bunu sakın savunmayın çalana alkış tutmakta çalanla iş tutmaktır
 • paslanmazcelikk
  Daha önce bir İmamoğlu taraftarı olan bir arkadaşıma karşı şu cümleleri kurmuştum. Bu yenikapı show'u imamoğlunun elinde patlayacaktır. Oraya gelen araçların bir çoğunun hizmet aracı olduğunu ve getirilen makam araçlarının bir kaçının kendilerine ait olduğunu aynı şekilde beyan etmiştim.
  Arkadaşımda hadi lan oradan diyerek cevap vermişti. Şimdi söylediğim şey ortaya çıktı.
  Madem araç almak ve milletin ayağına kadar hizmet götürmek israftan sayılıyor o zaman boş yere dikilen ve halka hiç bir faydası dokunamayan heykeller neyden sayılıyor? Heykel dikmekte israf değil midir? 🙄
 • hasanyanoglu
  Anca beraber kanca beraber! Bir belediyede 7 yıl yüksek mevkiide çalıştım israfı işgüzarlığı vurdumduymazliği haksizlik ve yeteneksiz basiretsiz insanlari görunce istifa ettim. Bütün belediyeleri ozellestirin bakalim o bölgeler nasil şaha kalkiyor! Yahu devletin malı deniz yemeyen keriz diyor adamlar. Ayda iller bankasindan 1.5 milyon, vatandastan vergiden vs alinan paralarla 2.5 milyon lira ama hizmet sifir, nasil oluyor bu?
 • Bushcraft
  İhtiyaç fazlası olarak sergilenen araçlar ibb de görev yapmaya devam ederse imamoğlu namerttir.

  Madem fazla neden tekrar ibb de görevlere gönderiliyor. Bu araçların tamamının tasfiyesi elzem olmuştur.

 • SolBakış
  Millet İttifakı'na "Sende mi Bürütüs?" Dedirten Yenikapı Sorunsalı!

  İBB Başkanvekili Sn. Aksu'ya tahsis edilen araç da dahil olmak üzere şu anda İBB'de bulunan bütün araçlar 2018 yılında, 139 milyon liralık bir ihaleyle kiralanmıştır. Bu araç zaten 2018'den beri İBB deposundaydı. "Mercedes'in İBB başkanvekilinde ne işi var?" diyenler, bu aracın 2019'a yönelik bir ihaleyle 2018'de alındığını bilmiyorlar herhâlde.

  Sorulması gereken esas soru bu aracı neden İBB Başkanvekili'nin kullandığı değil, bu aracın neden 2018 yılında AKP tarafından kiralandığı sualidir.
  • ThomasStone

   klasik akpkk bankamatikcisi arsiz kurnazligi ama millet uyandi artik, bu sahtekarlarin hizmet ayagina yandasi ihya ve ihya olan yandasinda bu cark bitmesin diye akpkk pisliklerini gizlemek icin yalan uretme politikasi ifsa oldu

 • Avcıdayı
  Akp belediyelerine kiralık araç veren bir şirkette çalışıyorum. Yenikapıda gördüğünüz araçlar hiçbir şey değil. Onlarca kat fazlası var. Çalışanlarla alakası olmayan, eşlere, çocuklara bile tahsis edilmiş araçlar var. Soruyu soran arkadaş cesur bir müslümanolmadığı için bunları anlaması zor
 • AişəTürkovaa
  Beraber yürümemişler beraber binmişler arabalara 😂 Töbe Töbe
 • cenkkalyon
  bu araç 2018 yılında, 139 milyon liralık bir ihaleyle kiralanmıştır. yani akp döneminde. algınız batsın.
 • RuuDy_RuuD
  Osmanlı Ocakları Başkanına (kimse artık) belediyeden kiralanmış makam aracı var...
  Araç Passat lüks değil diyebilirsiniz diye özellikle lüks yazmadım. Aramızda gönlü kadar cebi de zenginler olabilir... Soru Osmanlı Ocağı nedir, başkanı kimdir ki belediye ona araç tahsis etmiş?
  Bir de kırmızı plaka yani...

  Bu araçlar milletin parasıyla alınmış ve gerek geçmiş dönemde, gerek gelecek dönemde kime görev harici hizmet harici tahsis edilmiş ise YAZIKTIR GÜNAHTIR HARAMDIR!

 • Kiminekimono
  daha önumuzde koskoca 4,5 yıl var ve bu sureçte istanbullu ve tun ulkemız neyın ne oldugunu daha ıyı anlayacak. su anda hersey ıcın cok erken. ama gelen gıdenı aratır dıye atalarımız bosuna dememiş.
 • inflak
  Cogu evde saglik hizmeti icin satin alinmadan kiralanmis, bir kismi da yanlislikla getirilmis. Evde saglik hizmeti veren araci israf gormek de ayri bir zeka tabi. Populer olalim derken yerin dibine girmek ayri bir guzel. 😂😂😂her seycok guzel olmaya basladi
 • ozii44
  Yahu lafı söyleyenler satılık insanlar zaten hepimiz biliyoruz medyanın karalama çalışması ne alkası var mercedesle adam sanki yeraltında yaşıyor
 • Fullmoon82
  Ben olaya çok genel bakıyorum, sadece İBB nezdinde değil. Hükümet israf yapıyor ve bu çok aşikar. Kayyum odasına jakuzi yaptırmış düşünün. İBB de yüzlerde bankamatik mamuru ortaya çıktı. Bazılarını ben şahsen tanıyorum. Özellikle Sakarya tarafında yaşayıp İBB den maaş alan okadar çok kişi vardı ki şaşırırsınız. Adamın evi Sakarya da işe hergün gelip gitmesi mümkün değil, İstanbul' a da taşınmamış ama yıllardır maaş alıyor. Devlet okulunun elektriğini suyunu bile ödemiyor, güvenliğini bile sağlayamıyor, okullar bikaç tane lüks paralı sınıf yapıp oradaki çocukların velilerinden aldıkları para ile okulun ihtiyaçlarını görüyorlar. Düçünün brüt maaş ile net maaş arasındaki maaşa bakın, ortalama bir ücretle çalışan sayısına bölün, KDV yi düşünün, ÖTV yi düşünün, hakkaten böyle bir ülke okulun su parasını ödeyemiyor. İsraf çok kibar bir kelime ve gerçekten de doğru.
 • Fatosymz
  Ben imamoğlunu destekledim. Tüm siyasetciler birbirinin açığını çıkarmak için uğraşıyor
  • Fullmoon82

   Bence açık çıkarmaktan ziyade ülkede büyük sorunlar var ve artık birisinin cesur davranarak bunları halkın gözünün önünde sergileme vakti geldi. 3 köprüden gidip gelin 100 TL nin üzerinde para veriyorsunuz. Burada sizce bir saçmalık yok mu. Herkes birbirinin açığını çıkartmaya çalışıyordan daha çok cesaretli kişileri alkışlamamız gerekiyor

  • Fuska34

   @Fullmoon82 aynen öyle keşke imamoğlu bir açık çıkarsa da bazı şeyler talep edebilsek. Mesela ben çevremde hep İstanbul'da toplu taşıma pahalı diyorum köprülerden birisi en azından ücretsiz olmalı diyorum vs imamoğlu da aynı şeyler söylüyordu ama geldi zam yaptı yanılttı açıkçası

  • Hidrofobik

   @Fuska34 köprüler İstanbul bb ye ait değil. Doğalgaza elektriğe yüzde otuz zam yapıldı. istanbulun sokak aydinlatmasinin ücreti belediye tarafından ödeniyor. Ulaşım zammını imamogluna sordugunuz kadar birde elektrik zammını muhataplarına sorun.

  • Hepsini Göster
 • 100kmde 42 bin lira benzin yakan araçların olduğu sayıştay raporunda mevcut
  • Fuska34

   Koca ibb de tek bir araç 1717 makam aracı nerede acaba. O olay da kesinlikle araştırılmalı hangi iş güzar yediyse parayı açıklasınlar

 • profbilgin
  Medyadaki yanlı haberleri ve hala ciddi olarak 4 büyük şehri kaybetmişligin hezimeti içerisinde uygulanan aleni algı operasyonları ile kendi medya grubunu izleyip onları hala alkışlayan yandaşları için ne yapılsa boş. Gerçeği gidip kendi gözlerinizle görün... Ben gittim. Passatlar da vardı meganlar da clio larda. Ve sadece clio olsa bile tüm araçlar ciddi bir israf durumu vardı. Ben yeni belediye başkanı olarak yenikapida sadece araçları sergilemekle kalmaz millete zarar verdiren herşeyi ama herşeyi ifşa ederdim. Ama adama aba altından sopa gösterildi hemen : İstanbul a kayyum atanabilir...
 • nondeimea
  İmamoğlu out , Mansur Yavaş in 👍 Adam belediyecilik yapıyor Ankara’da.
 • Venti
  Öncelikle son günlerdeki yenikapı haline bakabilirsin gerçekten gelen mercedesler oldu sadece o değil
  Ek olarak clio da olsa şahşi amaç ile kullanıyorsa makam aracı ve devlete gider demektir hatta clio değil parasını devlet ödeyen pejo 103 motor bile olsa makam aracıdır ve devlete giderdir
 • seyhan85
  ortada bürütüslük bir durum yok ne yapması gerekiyordu peki tespit yapılmasınmı
  • Fuska34

   1717 makam aracı var dedi soğuk hava depolu kamyonları zabıta araçlarını çekti neyin tespitini yaptı anlamadım

 • Bukernb
  Basİt ekrem şaşırtmadı. Müteahhitten ne bekleyecektik ki😂
 • binlerce arabanın arasında bir tanenin kaynamış olması gerçeği değiştirmiyor. 0,9 lt veya 1,2 lt veya 1,6 lt fark etmiyor, bir Clio aracın ortalama 100 km'de 63 lt benzin yakıyor gösterilmesi ne demektir?
  Yırtsan bu araçların 1,6 lt motorlusu şehir içinde 11-12 lt yakar. Hadi 13 lt diyelim.
  63-13=50 lt her 100 km için fark eden yakıt miktarı.
  Her biri yıllık 20.000 km yol yapıyor desek (20.000/100) X 50 lt = 10.000 lt.
  2.000 adet bu araçtan var desek 10.000 lt X 2.000 = 20.000.000 (okuyamayanlar için 20 milyon lt) fazladan tüketildi gösterilen benzin. Bunu da litersi 6,75 tl , üzerinden hesap edersek yıllık 135 milyon tl yapar.
  1 tane mercedes aracın bir şekilde oraya götürülmüş olması bu hesabı değiştirmez.
 • kingkong321
  Bu platformda böyle siyasi içeriklerin yayinlanip bir tartişma ortami olusturulmaya calisilmasini doğru bulmuyorum.
 • GS_Aras
  Kimse kahraman değildir hepsi birbirinin aynısıdır adı siyasetçiyse sadece kendini düşünür sağı solu fark etmez
 • XoxBurak
  Namus şeref olmayınca yalan iftirada bol olur. Adam utanmadan kendine kiralanan metcedesi koymuş adam olsa yüzü kızarır, malum parti ile kolkola yürüyenlerden başka ne bekliyorsunuz?
  Sazanlar ekremin oltaya gelmeye devam ediyor sadece.
 • hiçışıkyok41
  Hayat ları yalan algı bunların tek bir dogru larına rastlanmadı
 • EvcilDana
  Geçmişinde İSKİ skandalı olanlarin, sakandal aramaları...
  Devletin gönderdiği kaynağı dağdaki ite aktardığı tespit edildiği için görevinden alınan, dağdaki kanı bozugun düz ovadaki kuyruğu sütü bozuk ile yanyana halaya duran soytari Ekrem'in soytari işleri...
  Sadece araçlar var ortada.
  Koysana her birinin üstüne bir tabela;
  "Şu iş için alınmış ama şurada kullanılmış, şunun kicina verilmiş" diye... Tut aracı getir sergile. Hangi araç? Bilen yok.
  İttihat Terakkinin dölleri bunlar.
  İyi bilirler propaganda yapmayı.
  Ne de olsa Yahudi/Mason ağababalarinin tedrisatindan geçmişlerdir...
 • DenizinDili
  Bunlara insan diyenin şerefinden ve haysiyetinden şüphe ederim.
 • bymamografiker
  Sanatçı desteği işadamı desteği avrupa amerika yani batı desteği topyekûn sosyal medya ve geleneksel medya algısı bütün bunlar seçim kazandırır ta ki gerçeğin soğuk yüzünü görünceye kadar 5 yıla çok şeyler değişir. Imamoğlu zaten amacı CB adaylığı o yüzden devletle restleserek kendini RTE ye karşı konum ve güç kazandırmak istiyor. Parti içi dengelerde çok değişecektir. 5 yılın en romantik ayları bu aylar bu ayları bu şekilde heba etmesi kendi kendini bitirir başkanın. Ankaradaki tefeci ise o yeterlilikte de olmadığı için makamında kediyle 5 sene oturur heykel yıkar. Onun durumu daha içler acısı tefeci 'den çok şey beklemiyor zaten Ankara alacağı hizmeti almış buda sefasını sürecek
  • LevoKara

   Senin tefeci dediğin seğmenler parkını adam etti.1 tır dolusu hazır çim getirtip kelleşmiş yerlere hazır çim serdirdi. Parkta budama yaptırdı, kaldırım döşetti. Adı lazım olmayan varken o parkta hizmet diye bişey yoktu

  • O kadar temel hizmetlere doymuş park için çim getirmiş sermiş hizmete aman yarabbim bak biz 3 dönemdir chp belediyesi tarafından yonetiliyoruz aydında ulaşımda altyapıda kültür sanatta vsvs de hizmet 0 hakkari gelip geçti burayı ve de hakkında binbir türlü yolsuzluk dosyası mahkeme tescilli feto üyeliği var mahkeme tescilli o kadar lüks içinde yaşıyorsunuz ki olmayana hizmet için gelmiş alkış tutuyorsun. Allah iflah etmez sizi

 • Chuky34
  Ülkemizdeki sorunlar enflasyonun tek rakama düşmesinden daha zor. Bir hal aldı maalesef...
 • fafur
  Ben de bir şey yazdın sandım. İyi ya. Adam sağ sol ayırmamış herkesin saltanatına son vermiş. İlla nurdan kötülemekse derdin, yemezler.
 • canli34
  Ülkenin her kurumunda her yerinde israf çok var. Bunların önüne geçilmesi lazım.
 • baycoloney05
  Akp demek yolsuzluk demek. akp ye oy atanlarda bu vebale ortaktir
  • ThomasStone

   akpkk ya oy verenler zaten bu hirsizliklarin oryaklari, oyuzden bilerek ot veriyolar, akpkk bir parti degil arsiz hirsiz cetesidir

  • baycoloney05

   Bosver moralimizi bozmuyalim. elbet hesaba cekilecekler

 • Yakışmadı sana. Bunu da savunuyorsan pes! Vallahi de pes billiahi de pes tillahi de pes!
 • Beylerbeyi-06
  Şaka gibi. Bir gün inkar diğer gün kanıt.. Başka birşey söylemiyorum..
 • mert09aydın
  Söyleyecek cok sey var ama masar osman olmak en guzeli zamani gelince konusuruz😌😌
 • Wehrmacht_
  İsraf değil yolsuzluğun kanıtları
 • biradetmehmet
  Cenaze aracı vardı ya
 • greenprofessor
  Brütüslük bir şey yok, troller var.
 • Brnva35
  ülke batıyor be
 • dominantjeus
  ben apolitik olmayı tercih ediyorum
 • zupperzonick
  İsrafın tek belgesi o hatta inanmayanlar olsada
 • aşklazım00050
  Ulan nasıl bir ülke burasıı
 • Eagle09
  Yorum yazmaya çekindin şimdi
 • FucsMachine
  Emegine sağlik
 • arifak61
  Yorumsuz
 • Yücel_Akdeniz
  İsraf varsa iyi değil
 • ayhani647
  Çok güZel gerçekten özçaççs
 • Gizli Üye
  Eğer yenikapıya toplanan 730 araç israfsa, eski araçların kiralama bedelinin 3 misli fazla fiyatla alınan 997 araç birilerinin cebini doldurmak ve ihanettir.
 • Gizli Üye
  Hiçbir partiyi desteklemeyen biri olarak diyorum ki: hepsi memleketine adeta içine etmek için bir mücadele, yarış halindeler. Ekonomi görüntüde oyunlar oynasalar da iyi durumda değil, işsizlik var kim ne derse desin var, enflasyonun kralı var açıklanan rakamların çok daha fazlası, ormanlar yanıyor acaba neden? hepsi aynı b*k bence, vatandaş hep vebal öder boyuna vergi öder ve karşılığını göremez
 • Gizli Üye
  AKP nin kalem tutuculuğunu yapacağına Aponun kardeşini TRT ye çıkardığınızı, Doların 6 olduğunu falanda eleştirsene birgün. Ekrem başkan sizin 25-30 yıl yediğiniz b. ku temizliyor adam, daha ne yapsın.. yakarışlarınız birşeyi değiştirmeyecek ümmetçiler düşüp Kemalistler yükselecek tarih bunu istiyor çünkü.
  • Şu dediğine kemalistler bile inanmıyor keşke 50 sene sonrasını görebildiğimiz bir ekran olsaydı :)

  • Gizli Üye

   @Şeyhültüccar Neye inanmıyor? Yediğiniz Arap b. klarının olduğunamı yoksa s. ktir olup gideceğinizemi? Senin durumunuda anlayabiliyorum, yol göründü MHP ile zarzor ayakta durmaya çalışıyorsunuz bu yetmedi Aponun kardeşini bile TRT ye çıkarıp oy istediniz ulan :D Hala bana gelip güçlüyüz ayakları yapma, gerçek yüzünüz hem teröristlerle birlik beraberlik içinde olmak hemde ülkeyi Arap batağına sürüklemek. Görünen köy kılavuz istemez, son seçimlerde bu ülkenin koskoca başbakanlığını yapmış adam 800 bin küsür fark yedi, hepiniz morardınız sokağa çıkmayada g. tünüz yemedi hani erkektiniz ya. 50 seneyi görebildiğimiz bir ekran yok fakat ne olup ne olacağı şimdiden belli, eee daha sonra Suriyelilerle birlikte onların ümmetçi kardeşlerinide yollamak kalıcak üstümüze ;)

 • Gizli Üye
  https://youtu.be/rGxtTk94i7o
  Ekrem abiniz buna cevap veremedi
 • Gizli Üye
  Medya nın ne kadar yandaş ve dolayısıyla yaşancı olduğunu bildiğim için medyada çıkanlara aldırış etmem
 • Gizli Üye
  sen de mi brütüs denecekse eğer bu yazıyı yazana ve israfı yapanlara demeli. yal yanlış haberler yapıyorsunuz yazıklar olsun.
 • Gizli Üye
  Ne tayyip ne de imamoğlu umrumda değil ya ulkede iki tane mi parti var ya akp li degilsen chpli mi oluyorsun ne haldeyiz allah sonumuzu hayır etsin
YÜKLENİYOR...