Kapat

Meme estetiğinde tercihiniz yuvarlak protez mi yoksa damla protez mi olurdu ?

Arkadaşlar ben şu ara meme estetiğine takmış durumdayım . Yani aslında gögüslerim çok küçük değiller , ama ben dekolte giydiğimde oldukça dolgun bir görüntüye sahip olmak istiyorum . O yüzden kafama bu amaliyatı koydum ve sanırım yaptıracağım . Ancak meme estetiğinde en nefret ettiğim görüntü ; sanki gögüs kafesine iki tane topu yerleştirmişler gibi oldukça yapay olan görüntü . Bir çok ünlü de görüyorum o görüntüyü , meme meme değil de mubarek iki tane top gibi . çok çirkin ve yapay görünüyor gerçekten , özellikle zayıf kişilerde . bunlardan biri de Ebru Gündeş . O kadar zayıf bir kadın ki , protezleri çok irite duruyor . Dikkat ettiniz mi resmen top gibi duruyor . Bence kesinlikle başarılı bir operasyon değil . Doğallık açısından ve top gibi görüntü olmaması için damla protezi uygun buldum . damla protez taktıranların gögüs şekli aynen kate upton'un gögüs seklı gıbı oluyor link yani biraz yumuşak ve aşağıya doğru oluyor . Bu da daha doğal bir görüntüye sebep oluyor . Yuvarlak protez ise , oldukça yukarıda ve çok sert oluyor . Ozellikle sırtüstü yattığında dimdik kalıyor . Bu da bana yapay geliyor açıkcası . bu da ebru gündesi yuvarlak protezleri link link Arkadaşlar top gibi durmuyor mu gerçekten ? çok yapay ve hiç seksi değil bence ? peki siz ne düşünüyorsunuz ? damla mı yoksa yuvarlak mı ?
Güncellemeler:
bu arada derin araştırmalarım sonucu ebru polatı ın protezlerininde özel bir kaynak aracılıgyla damla protez oldugunu ogrendım :D

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• açıkcası yaptıracak olsaydım kesinlikle tercihim damla protezden yana olurdu . ve evet dogru analızlerde bulunmussun , yuvarlak protezler gercekten cok yapay ve ıkı tane portakal görüntüsünü alıyor . dokundugunda filan cok sert . benım bır arkadasım yuvarlak bır arkadasım da damla taktırdı . damla taktıranın gercekten goguslerı ınanılmaz dogal oldu . ust kısmı cok dolgun olmuyor damlanın . asagıya dogru ınıyor ve aynen kate uptonun goguslerı gıbı oldu . cok dogal ve seksı duruyor . ama yuvarlak yaptıran arkadasımınkıler cok yapay hıc begenmedım . kendısıde pısman

1|0
    0|0
    • ben de sizin gibi düşünüyorum . yuvarlak olanlarda bır seksılık yok dokundugunda semsert bı de

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• hekim buna karar verirken senin posturune (duruşuna) iskelet yapına, omuz kol oranına vs bir çok noktaya göre karar verir diye düşünüyorum. bunun için erken değilmi? yani bunu sadece kozmetik amaclı mı yapıyorsun yoksa bir ekstrası olacak mı ? mankensindir para kazanacaksındır vs vs .

2|1
    1|0
    • +1 yeniden yazmayım buradaki cevaplardan çok doktorun ne dediği önemli

• evet malesef doğru yönlendirmiyorlar :(

• kozmetik amaçlımı yaptırmak istiyorsun.

• Aşırı küçük değilse yaptırma. Büyük göğüslü kadınlar küçültme ameliyatı oluyorlar mesela. Büyük olunca daha güzel de olmuyor ayrıca. Önemli olan büyük ya da küçük olması değil zaten güzel olması. Çok acı çekip masraf yaparak doğallığını bozma bence

0|0
    0|0
  • Kate Upton gibi olursa evlenme teklifi bile ederim sana tatlım :))

Dediğin gibi Ebru Gündeş'in en ufak bir seksiliği yok, top gibi göğüsleri.

0|0
    0|0
  • Dam üstünde un eleyenlerinki gibi olsun... :)

0|0
    0|0
  • kate upton unkiler güzel

0|0
    0|0
  • yuvarlak

0|0
    0|0
  • bence hiç yaptırma çok büyük hata yapiyorsun

0|0
    0|0
    • neden ?

• buradan anlat

• çok uzun burdan konusarak anlatılmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• bence ebru gündeşinkiler çok sexi,ben bayılıyorum şu top gibi yuvarlak görüntüye çok sexi

0|0
    0|0
    • 2. resimdekiler evet güzel, hoş ancak ilk resimdeki berbat bence?

• zaten silikonda amaç orjinal dursun değil dik,büyük ve sexi durmasıdır ki yuvarlak silikon çok sexi duruyor bu anlamda özellikle da göğüs arası

• estetikte de önemli olan dogallıktır . yapayım dıye bagıran bır gogus ıstemem acıkcası . hani bakar bakmaz bu gogsler estetık denmelı ve bunu dedırtmeyen bir cok unlu var . ama ebru gundes ıcın aynı seyı dıyemıcem . tabı yıne tekrarlıyorum zevk meselesı , ama bana gore degıl oyle top gıbı ıkı gogus

• (.)(.) boylelerı cok hos.

0|0
    0|0
    • böyleleri derken ?

• memenızı yıyecegım sımdı.

doktor karar verecek buna. estetısyene gıttıgınde.

• yukarıda da yazdım ama . doktor dogru yonlendıremıyor . cunku ozel bır sektor oldugundan adamlarda esnaf mantıgı oluyor . yanı kımısı sadece yuvarlak protezle calısırken kımsı sadece damlayla calısıyor . hal boyle oluncada herkes kendı yaptıgı yontemı methedıyor :(

Yükleniyor...