Kapat

Sevildiğini anlayan kaçıyor ne iş?

Sevildiğini anlayan kız kıçıyor kendini güzel zannetmesindenmi şımarmasındamı sıkılmasındamı sevildiğini bildigi halde neden ayrılmak ister. Hemde ilk baslarda ağlayarak bırakma diyen kız?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• sadece kızlar değil ki , erkeklerde böyle . valla ben de anlamadım gitti bu olayı . kaçan kovalanır diyorlar ama artık b*kunu cıkardılar yani . ne bu deger verıyoruz gidiyorlar vermıyoruz kene gıbı yapısıyorlar . bana da ıllallah geldı bu durumdan artık . degerle sımardıkları kesın , kendilerin bulunmaz hınt kuması goruyorlar , seni begenmemeye baslıyorlar , bu bu kadar cok sevıyorsa daha iyileride cok sever diye havalardan ucuyorlar , ama bilmiyorlar ki onlar bır bok oldugundan degıl, bız asık oldugumuz ıcın baska gozlerle baktıgımızdan oyle deger verıyoruz . tabı sonra kafalarına dank edıyor ama ıs ısten gecıyor .

1|0
    0|0
    • aynen oyle kendilerini bir boktgan sandıklarından oysakı onları degerli kılan zaten biziz başakasının gozunde kıl kadar değerlerinin olmayacagını anlayamıyorlar mallar cunku

• doğru diyor bu kız

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen biraz sıkıyor olabilir misin? Ben sevildiğimi biliyorum ama beni sevgilim sıkmıyor ve yumuşak tavırlı biri de değil, zor birisi. Ve ben hiç kaçmadım, düşünmedim de öyle bir şey. Erkekler kızların üstüne çok düşmemeli bence arada mesafe bırakmalı her dakika mesajlaşmamalı özletmeli.. Zor olmalı.

0|0
    0|0
  • kaçıyor dediğine göre bence sende bir gariplik var... biri kaçtı 2 si kaçtı... ya diğereleri? :)

0|0
    0|0
    • daha 1 i kaçtı

• ha sanki ifade çokmuş gbi oldudfa ondan dedim.. sebebişni sen daha iyi bilirsin..

• Bilmiyorum hiç bilmiyorum bu hep böyle... Hayat yalan işte. Yalan olduğu burdan belli.

0|0
    0|0
  • Vardır bir sebebi..

Kız sana aglayarak gitme diyo ve sen hala sevgisinden süphe mi ediyorsun ? Hey Allah'ım..

0|0
    0|0
    • hayır ılk tanıstıgımız haftalar oyleydı sonra zamanla ben cok sevdım o giti

• fazla mı üstüne gittin acaba.sıkılmış olabilir aşırı ilgiden

0|0
    0|0
  • biz buna g*tü kalktı diyoruz. kaldırmamalydın

0|1
    0|0
  • Seversenle başlayan 4 sli bir söz vardı.

1|0
    0|0
  • Şımartmışsın demek ki.

0|0
    0|0
  • günümüz ilişkileri zamana dayanıklı degıl... fakat bırakan kısı gercekten canı gönülden sevmemıstr emnım buna...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• fazla değerden oluyor bunlar...şu ks de inanın bunu iddia ediyorum benim nişanlımı sevdiğim kadar kimse sevmedi...neler yaptım hani öyle maddiyat gerektiren değil emek isteyen ve gönülden şeyler ama ne oldu iki kere attı nişanı...sorun şu çok sevsen de belli etmeyeceksin arkadaş...belli ettin d,iyelim bunun kıymetini bilmeyen kızdan da uzak duracaksın...aklım başıma yeni geldi 30 yaşında ama iyi bir ders oldu...giden her zaman kaybeder ...

0|0
    0|0
  • sık boğaz etmemek lazım.ben gtme etme dye yalwardm gururumu sevgi önüne serdim.ama nafle.ben gttkçe o kaçtı ben gttkçe o kaçtı.gtsin bkalm

0|0
    0|0
  • Sevildiğini anlayan kaçıyor. Sanki borç isticez, sanki giderken çöpü dök dicez, sanki git iki ekmek al gel diyeceğiz. Diyosun

0|0
    0|0
  • Anlaşılan seni artık sevmiyor, hayatına yeni 1 ileri girdi ya da girmek üzere bence..

0|0
    0|0
  • kadınların anatomısını kim çözmüş sen anlıyasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...