Sevdiğim ve babam arasında kaldım. Ne yapmalıyım?

Babam sevgilimin ailesini arastirmis ve hic iyi seyler duymamis bana diyo ki seni onlara vermem. Sizce ne yapmaliyim? Ayrica sevgilimde askerde.

0|0
411

En İyi Kız Görüşü

• ailesi kötü olabilir ama sevgilinin nasıl biri olduğu daha önemli. eğer sevgilinin ailesiyle hiçbir alakası yoksa babanla tanıştır bence. baban görsün sevgilini belki kararı değişir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• babam ne diyorsa onu dinle eğer babanın sözünden çıkarsan perişan olursun

baban senden daha tecrübeli ve görmüş geçirmiş bir insan olduğu için senin için en hayırlısı ne ise onu senden daha iyi bilir onu ikna edebilirsen et yoksa vazgeç bu sevdadan yoksa yine rezil olan sen olursun demedidi deme

0|0
    0|0
  • babalar mutlaka kızlarının iyiliğini ister şimdi çocuk esrarcı şekerci tedarikçi alkolik kumar oynayan kavgacı serseri oturmasıı kalmasıjnı bilmeyen işsiz güçsüz birine sen olsan varırmıydın veya sen baba olsan veya anne olsan çocuğunu neyi soyu belirsiz birine verirmisin empati yap sonra dönülmez yola girme sen anne baban sayesinde dünyaya geldin

0|0
    0|0
  • Ailesindeki sorun neymiş? Ve nasıl araştırmış? Nasıl yöntemler kullanmış?

0|0
    0|0
  • sevdiğinin nasıl biri olduğunu söylede ona göre yorum yapalım

0|0
    0|0
    • Babam sevgilimn annesi hakkinda iyi seyler duymamis ama ben sevgilimi 3 senedir biraz olsun tanidiysam oyle biseye izin vermez

• baban senin herzaman iyiliğini düşünür dermişim:s o adamla baban yatmıcak bir ömür sen yatıcaksın:)

• Orasida dogru ama babamida kirmak istemiyorum

• her zaman aile öndedir.. Yarın bir gün o çocuk bırakır ama aile bırakmaz

0|0
    0|0
  • aksini ispat edebilecek bir erkekse eğer babanın fikrini değiştirebilir...

0|0
    0|0
  • Tabikide baban bunda düşüncek bişi yok, her zaman önce aile gelir !

0|0
    0|0
  • İsin zor allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Ailen..! Cevap cok kisa

0|0
    0|0
  • babanın sözünü dinle.

0|0
    0|0
  • babanı dinle kesinlikle babandan daha fazla seni düşünen erkek yok bu dünya da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• baba bir insanın en güveneceği ve tek güvenebileceği erkektir. Babanı incitmeden üzmeden tamam de ve askerden dönünce ayrıl sevgilinden. Baban senin kötü olmanı istemez üzülmeni istemez. Baba kavramı o kadar güzel ve farklı bir kavram ki bir ömür senin yanında seni karşılıksız sevip koruyacak tek erkek..

0|1
    0|0
    • en iyi cevap bu olmalıymış

• teşekkür ederim :) ama insanlar işine gelen cevapları en iyi seçiyor doğru olanı değil :)

• Tamam seviyorsun, ama baban senin göremediklerini de görüyor. Kesinlikle babanı dinle derim. Yoksa bir gün pişman olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Babanı dinle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...