Rüyamda yüzünü görmediğim gür sesli bir adam bana" namaz kıl, dua et kızım"dedi baştan söyliyim koyu ateistim

rüyamda daha önce gitmediğim ormanın kıyısında bir deniz kenarındaydım sessizce otururken arkadan gür bir erkek sesi "dua et namaz kıl" dedi gözümün önünde kırmızı kalemle yazılmış başka dilde yazılar geldi arapça değildi ibranice gibiydi adam sözlerini 3-5 kere tekrarladıktan sonra ben uyandım zaten

yıllardır ateistim ve Allah'ın varlığına inanmam böyle bir rüya görmem ironik.

Bunu müslümanlar bile görmüyordur

rüyamın anlamı nedir sizce?

0|0
1021

En İyi Erkek Görüşü

• Seni YARADANIN Sana Ölmeden Önce, Tövbe Edip, Ona Dönmen İçin, Sana Son Uyarısıdır..! Bence, O 'Sese Kulak Ver..Tövbe Edersen Cennet ,Tövbesiz, Vede Şahadetsiz Gidersen Zelil Olacaksın

Yani CEHENNEME. ...!

Bu "YARATICININ" Sana İkramı Olarak Düşün. .. İyi Düşün..!

Bu Tür Rüyalarıda ,Psikolojik, Bilinç Altı, Gibide, Sade, Değerlendirme Olurmu...

Şu Yaşına Kadar., Muhakkak ,Ya Önemli Bir İyiliğin Oldu ,Veyahut da "Peygamberlere" Ufakta Olsa ,Bir Saygın Vardı İse ,Onun Senin İçin Affını Dilediyse ,Onun Yüzü Suyu Hürmetine Son Bir Lutufdur.. Kaale Almanı

Tavsiye Ederim..

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• bugünlerde tanrı'nın var olabileceği konusunda kafa yorduysan rüyana girmiştir. psikolojik bir durum. ilahi işaretle ilgisi yok.

0|0
    1|2
  • her şeyin bir sebebi vardır bunun sebebi ya içinde hiç kötülük olmadığı için kalbin temiz olduğu için Allah'ın sevgili kulusun bu yüzden doğru yolu bulman gerekiyor ya da ailende senin için dua eden bir kişi vardır. tamam ateist olabilirsin görüşüne saygı duyuyorum ama bence bu din işini ciddiye almalısın ve biraz araştırma yapmalısın.

0|0
    0|0
  • bir anlmı yok. aynı adam neden diğer insanlara görünmüyor. ?

0|0
    0|1
  • İtiraf et sen bize etmesen bile kendine et, sen koyu bir ateist değilsin. Belki öyle olduğunu zannediyorsun veya öyle olmak sana kolay geliyor. Kim bilir belki de bu senin bir kaçışındır... Ama gerçeklerden kaçamazsın. Rüyanda yaşadığın duygular neydi korkumu, mutluluk mu, bir yönelme isteği mi, bir umut yeşermesi mi?

Gür ses sana güzel konuşmuş, dua et namaz kıl, yoksa kuruyup gideceksin.

0|0
    0|0
    • korku değil mutluluk değil duygusuzdum herhalde hiçbir şey hissetmedim

• Bunu iyi değerlendir... Sen kendi durumunu bizden daha iyi bilirsin. Kaçma dur ve dine yakalan. Birşey olmaz korkma. Din yobazların yaşadığı gibi değil zaten.

• şu anda dünya üzerindeki en büyük islam alimleri bile bir zamanlar allahın varlığını inkar etmişlerdir. seninle bu konu hakkında uzun bir konuşmaya girsem emin ol bu düşüncen değişir. bir gün doğru yolu bulman dileği ile.

0|0
    0|0
  • bak bu uyarı herkese gelmez bak hem ateist olduğun halde böyle bir rüya görmen çok garip ve böyle bir rüya görmen çok zor bak eğer aklın varsa düşün hak katından sana bir uyarı gelmiş doğru yolu bulman için sen uyarılmışsın

hiçbirşey için geç değildir yol yakınken dön ve inanmasan bile İslamı araştır ve İslam konusunda bilgin kişilerle görüş ve onları dinle inşallah doğru yolu bulman dileğiyle bunuda izle bu adamın adı zakir naik bu adamı dinle https://www.youtube.com/watch?v=cQ-JYIRP1io

1|0
    0|0
  • Allah'ın hoşuna giden bir davranışın olmuştur bundan dolayı allah seni islama davet ediyor olabir ve senide rüya ile uyarmış

0|0
    0|0
  • valla inan inanma er geç herkes ölecek biyere gidecekerekenden uyarı gelmiş sana herkes öyle tarz rüyalar vs görebilir

0|0
    0|0
  • Valla ölümün yakın olabilir çünkü Allah bunun ölümü yaklaştı şuna bir çağrı göndereyimde ölmeden imana gelsin demiş olabilir.

0|0
    0|0
  • baban dese dinlemezsin adam deyince aklın karışıyo ne iş

0|0
    0|0
    • ailem ateist...

• beni dinlemez bilinçaltından girer psikolojiden çıkar

• gür sesli adama banın sölediklerini sor ozaman :)

• Bende koyu Beşiktaşlıyım böylesini görmedim bro.

0|1
    0|2
  • iman et terbiyesizlik yapma mesaj sana bu

0|0
    0|0
  • Daha nasıl bir uyarı bekliyorsun

0|0
    0|0
  • koyu bir ateist olsan bu ne demek diye sormazdın

1|0
    0|0
  • bu koyu ateistlik..fanatik fenerli gibi mi ?

0|0
    0|0
  • ateist olsan burda isin ne

0|0
    0|0
  • İNŞALLAH rüyanda duydukların gerçekleşir duamdasın

0|0
    0|0
  • İmana geldm mına koyim :)

0|0
    0|1
  • Allah seni kendine çağırıyor. Müslüman olman gerek. Ona inanman gerek. Rüya yoluyla bunu sana iletmiş..

imana gel artıkkk... yanacaksın yoksa cehennemde.. bu uyarıyı kaideye al.

0|0
    0|0
  • Bu rüyayı görsem uyanır uyanmaz kelime i şehadet getirirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bilinçaltı içinde biryerde pişmanlıkların olsa gerek

1|0
    0|0
    • bilinçaltı olayını düşündüm ama anası babası bile ateist olan birinin bilinçaltına müslümanlığın yerleşmesi komik geliyor hiç düşünmemiştim

• ben de deistim ama ibretlik rüya görmüşsün kardeş :/

0|1
    0|1
  • Sana sözler köşkü sayfasını önerebilirim, bu rüyanı onlar ile de paylaş

0|0
    0|0
  • samanyolu tv'de işe başlayacaksın...

1|4
    0|1
  • bilinçaltında bir şeyler dönüyor.

0|0
    0|0
  • neye karar verdin çok merak ettim

0|0
    0|0
  • bencede namaz kıl dua et hıcbırseyden fayda yok

0|0
    0|0
  • nedir sence?

0|0
    0|0
  • koyu ateist olanlar böyle işaretlere filan inanırmıydı? İlginç.

1|0
    0|0
  • Allah seni kendine çağırıyo. Müslüman olman gerek. Ona inanman gerek. Rüya yoluyla bunu sana iletmiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...