Şaşıyım ama doktorlar şaşılık yok diyor...

Ya arkadaşlar kendi fotoğrafımı çektiğim zaman gözlerimde resmen bariz şaşılık var iki gözümde çok çok farklı yerlere bakıyo ama 2 doktora gittim birisi şaşılık yok dedi diğeri biraz var ameliyat olursan şaşılığın artar dedi egzersiz verdi ben bu işi anlamadım napmalıyım şaşımıyım değilmiyim nasıl anlarım egzersizle düzelmem ama başka hastahaneye gidip ameliyat yaparlar sonra şaşılığım tekrarlar falan diye korkuyorum

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Türk doktorlarına niye inanmıyorsun?

0|0
    0|0
    • Şimdi şöyle anlatıyım ben yüzüm kusursuz ciddi anlamda burnum ağzım vs boyum fiziğim falan hepsi çok güzel ama gözlerimde sonradan şaşılık oluştu ve sanki kıskanıpda bu şaşılığı düzeltmezlermiş gibi geliyo :(

• çok şekersin canım. Doktor seni niye kıskansın ki?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktorlar için bazı oranlar , normal sınırlar içerisinde kabul edilir ve ameliyet önerilmez. Sende bu gruptasın ve sanada doğal olarak ameliyet yerine egzersiz önerilmiş.

0|0
    0|0
  • doktordan daha ileri bir tecrübemiz olmadığına inanıyoorum :) velevki şaşı değilmişsin doktor abilerin söylediğine göre yaşıyorsun iyileşeceksin bizimlesin :)

0|0
    0|0
  • Sen soruyu hangi siteye soracağını şaşı rmışsın bence :))

0|0
    0|0
  • ameliyatı geç eger daha kötü olur diyorlarsa, egzersizler işe yarayabilir, iyi bir araştırma yap

0|0
    0|0
  • Ayni durum bendede var doktorlar psikolojik olarak rahat ol diye sasi degilsin diyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ALLAH ŞAFİ adının hürmetine şifa versin canım Amin

başka bir doktora daha git istersen

0|0
    0|0
  • Sen var diyorsan vardır kimse senden daha iyi bilemez. 15 dereceye kadar olan kaymalar normal olarak görülür ameliyat edilirse ters yone kayma gelisebilme ihtimali yüzünden ameliyata yanasmaz doktorlar. Ama tecrubeli bir doktora gidersen hallolmayacak bir sorun yoktur benc3

0|0
    0|0
Yükleniyor...