İnce bacaklı kızlar itici midir ?

Benim bacaklarım çok ince bu yüzden ne dar paça pantolon nede, etek giyebiliyorum, sizce ince bacak iticimidir ? ne düşünüyorsunuz ? link tam olarak bunun gibi
Güncellemeler:
Millet eleştiri yağmura tuttu sanki hepiniz dörtdörtlük insanlarsınız...

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

• yolda gezsen bakmazlar.rahat rahat yürürsün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızı ne üzüyorsunuz be? O mu istedi öyle olmayı.Üzülme sen.İtici filan değil.İstersen kilo aldırıcı şeyler dene.Vitamin takviyeleri filan.Millet zayıflamak için uğraşıyor buda bir + senin için :) Üzme o güzel kalbini.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • üst kalın alt inceyse evet üst vücut ve alt vucut orantılı inceyse fark etmez ben orantıya bakarım simetriye bakarım:)

0|0
    0|0
  • Hem ince hem çarpık iğrenç gözüküyor fotodaki bayanın bacakları sizcede öyle değil mi?

0|0
    0|0
    • Ben şakasına o bayanın bacakları ne kadar iğrenç öğle değilmi dedim amacım sizi eleştirmek ya da çirkin olduğunu söylemek değildi. Sizi kırdı isem özür dilerim

• kötü biraz kilo al ama giderin var yanii iyisin yinee

0|0
    0|0
  • eğer bunun gibiyse harikaymis bacakların gayet güzel ve seksi görünüyor mini etek acayip yakışır sana :D

0|0
    0|0
  • Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır... Ben ince severim,bazıları kalın...tarz meselesi yani :)

0|0
    0|0
  • Bacakomza pozisyonu kolay olur sevgilinle iyisin iyi boşver

0|0
    0|0
  • dörtdörtlük değilim ama gerçekten itici, fitnesse gidip bacak kası yap

0|0
    0|0
  • İtici değil batıcıdır

0|0
    0|0
  • İtici bana göre çok abartmamak lazım zayıflamayı.

0|0
    0|0
  • Pek hoş değil bence:)

0|0
    0|0
  • bence değil...

0|0
    0|0
  • çok incesin kız biraz kilo al :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• itici demeyelim de pek hoş durmuyor gerçekten . ama boyun uzunsa ince bacak kötü durmuyor , ama 16 boy olupta bir de bacak incecik olunca buhar olup uçacakmş gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Benim bacaklar bir beyonce kadar var nerdeyse :) inceltmek için çalışıyorum sende kas yap, ortası iyidir bence

0|1
    0|0
  • bana o kadar kötü görünmedi benim de mesela el ayak bileklerim cok ince kilo da alsam degişmiyor o durum

0|0
    0|0
  • takma bence iyi kimse sırf bacakların ince diye seni itici bulmaz

0|0
    0|0
  • oha fıstık gibi sen iyi misin ?

0|0
    0|1
    • herkes kötü yorum yaptı benim özgüven yine düştü

• hayır ben bayıldım böyleyse mükemmel bence kıskanmışlardır seni bundan kalını itici durur asıl çekici olan ince bacaktır beren saatin bacaklarına bak mesela ne kadar ince

• yok bunlar kötü bence

0|0
    0|0
  • Çok incesi hoş değil bence.

0|0
    0|0
  • Benibcaklarımda keşke böyle olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...