Beni seviyor mu yoksa arkadaşı olarak mı görüyor?

arkadaşlar hoşlandığım bir çocuk var. çok yakınız. her istediğimi yerine getiriyor bıkmadan usanmadan beni dinleyebiliyor. çok iyi anlaşıyoruz. bana espriler falan yapıyor. ama geçen gün bana kanka dedi biraz afalladım açıkçası. tüm bu yakınlaşmalar sizce neye işaret? benden hoşlanıyor mu ?
Güncellemeler:
ARKADAŞLAR YARDIIIM. BANA BİR KERE KANKA DEDİ. GERİSİ TAMAMEN SEVGİLİM GİBİYDİ. AMA YİNE DE EMİN OLAMIYORUM. BANA BU KADAR DEĞER VEREN VE TANIŞALI SADECE 1 YIL OLAN BİR KİŞİ BENİ KANKA OALRAK GÖREMEZ BİLİYORUM. AMA ASIL SORUN BENDEN HOŞLANIYOR MU?

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• El ele tutuşmuyorsanız, öpüşmüyorsanız nikahına alacak değil ya, kanka diyecek haliyle.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• olabilir bende sewdime kanka diyorum hatta oda biliyor sewdiğimi ama zaman daha erekn kanka ayagında takılıyoz :DD oda kanka diyo bana :D:D

0|0
    0|0
  • kesin seni seviyor anasını satım:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sözlüm de bana hacı diyo du valla.samimiyetten demiştir belki esprisine seni denemek için ya da bakalım tepkisi ne olucak diye

0|0
    0|0
  • Arkadaşı olarak görüyormuş.

0|0
    0|0
  • Hoşlansa kanka demezdi ama fazla ümitlenme derim

0|0
    0|0
    • ama bu kanka öyle her sözünde yok öyle bir lafın arasına karıştı ama tabi dikkatimden kaçmadı :D ?

• Yinede demez başka gözle baksa

• Sanmam, beklentilerin yüksek.

0|0
    0|0
  • ay durumu yaşıyor gıbıyımşu anama benim durumumda 1 yılldır hıc yol alamadk cok kaptrma kendını bnce

0|0
    0|0
    • ya ben kaptırmıyorum ama bu kadar yakın davranması da ilgimi çekti. yani bir öyle bir böyle . çok değişken ruh hali ://

• bı yerden sonra neden olmasın dıosn aklından ckmıo falan ama bılmıorm dıkkat et :)

• Arkadaşlar da böyle davranabilir.

Sen ilgisini anlamak istediğin şekilde anlıyor olabilirsin.

0|0
    0|0
    • bak bunu bende çok düşündüm ama bundan önce bana kime bu kadar ilgili davranmamıştı. yani benimle o kadar eğleniyor gözüküyor ki karar veremiyorum ?

Yükleniyor...