SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

Erkeklerde saç en fazla ne kadar uzun olmalı ?

Arkadaşlar örnek olarak linkteki aktristin saçı: link sizce bu biraz fazla mı? Şu an ben de uzatıyorum aşağı yukarı linkteki kadar bir şey oldu, dolmuşta giderken arkadaki bir teyze saçtan dolayı "kızım şunu uzatır mısın?" falan diye sorarsa diye tırsıyorum. Bütün arkadaşlarım uzun saç sana yakışıyor diyorlar.

0|0
1920

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendine yakıştığına inanıyorsan.Saçlarının uzun olmasını istiyorsan.Yakışır arkadaşım.İnsanların ne dediğine aldırma bizim ne düşündüğümüz önemli değil.Otobüsteki teyzenin ne düşündüğü önemli değil.Aynaya baktığında kendini göreceksin beni ya da bir bir başkasını değil.İnsanların seni nasıl tanıdığı önemli değil sen kendi kalbini biliyorsun. :)

0|2
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Sen kendine yakıştırdığını yapmalısın burada herkes kendi beğendiğini söyler fazlasını kötü der bana göre link bu saç boyu iyidir fazlası itici gelir ama kötüdür demem kişisel bir yargı çünkü.

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • omuzlarda olmalı bence en fazla, yani bana göre öylesi daha hoş görünür. Tabi ki erkeğin tip fizik boy yüz ve saç yapısına göre çok değişkenlik gösterir.

0|0
    0|0
  • nasıl kendını sevıyorsam öyle ol uzun sac sevıyosan uzat ha otobustede öyle bşey olcagını sanmam sonuçta kıyafetın erkekse nıye öyle desın dersede gül gec önemlı degıl bnce

0|0
    0|0
  • erkeklerde uzun saçtan nefret ederim

çekici gelen bir erkek bile uzattığı saçıyla itici gelebilir bana o derece

azıcık bile uzun olmayacak hiç sevmemmm

erkek dediğin kısa saçlı olacak

0|0
    0|0
  • bende erkeklerde uzun saça bayılırım havalı gösteriyor genelde ama düz değil dalgalı veya kıvırcık olmalı.

0|0
    0|0
  • Erkekte uzun saçı seven birisi değilim ve şuana kadar hiçbir erkeğe de yakıştırmadım.Kısacası, erkeğin kısa saçlısı daha makbuldür .

0|0
    0|0
  • link

uzun olcaksa en fazla bu kadar ve yanlar kısa olcaksaaa :)

tabi herkeze yakışmaz bu kolay kolay :)

0|0
    0|0
  • FSM nin de saçı uzun yani uzun saçları hoşgörmeyin garibim.

0|0
    0|1
  • Çok uzun olunca çekiciliklerini yitiriyorlar. Erkek dediğin kısa saçlı olmalı...

0|0
    0|0
  • şükrü özyıldız ın fotolarına bak o kadar yeter bnce

0|0
    0|0
  • -'Kesinlikle Uzun Saçaa Hayırr :))

0|0
    0|1
  • çok uzun olmasın

0|0
    0|0
  • çokta fazla uzatma.. bencee

0|0
    0|0
  • Linkteki çok iyi

0|0
    0|0
  • Bence güzel ama bu boyu geçmese iyi.

0|0
    0|0
  • link bu iyi

0|0
    0|0
  • sana yakışıyorsa uzat.16 ya da 17 yaşımdaydım herhalde bu adamın tipine saçına ölüyordum

0|0
    0|0
  • çok uzun saç bazı erkeklere çok yakışıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bundan 4 yıl önce saçlarım rastaydı...Bakımı oldukça zor. O yüzden kazıttım kafayı.. O zamandandır saçlarım link bu şekil.

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

Baskalarinin dedigine degil, kendini nasil iyi hissediyorsan, öyle yap bence

Bak benim Limit böyle

Fazla uzatmam mesela

Bu da benim zevkim iste : ))

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar daha da uzundu benim. Çok da memnundum ama üni. bitip işe başlayınca vedalaştım mecburen. karıştıranlar ya da salakça espri yaptığını zannedenler oluyor ama takma. Yakışıyorsa sal gitsin :)

0|0
    0|0
  • şu kadar cm ya da bu kadar olmalıdan ziyade yakıştığı yere kadar diyorum kimisi omzuna kadar uzatır çok yakışır kimisine saçı sıfıra vurmak daha çok yakışır o yüzden yakışanı yapmalı bence.

0|0
    0|0
  • eğer yakışyorsa en fazla omuza kadar olmalı o da yakışacak şekilde dalgalı şekilde olabilir ama yoksa hiç uzatma daha iyi

0|0
    0|0
  • Aslında yüz yapısı, yüz çizgileri ve tarza göre değişen bir durum saç uzunluğu.

0|1
    0|0
  • Uzun saç sevmem diyorlar ama seviyorlar çaktırmadan :D

0|2
    0|0
  • ahmet kural gibi en fazla. aslında sınır olmamalı nasıl yakışıyorsa

0|1
    0|0
  • yuvarlak yüzlü erkeklere uzun saç yakışmıyor kendimden biliyorum birazda kilo fazlanız varsa hiç yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • saçımız olduda uzatmadıkmı bu soru beni derinder yaralıyor üzüyor

0|1
    0|0
  • saç tipine yüz şekline göre değişir ama bu adamın çok uzun bence

0|0
    0|0
  • ben uzatırım ya sokarım kızına beğenirse beğenr alla alla :D

0|0
    0|0
  • 2 numara iyidir :) tabi yakışana

0|0
    0|0
  • benimki gibi olsun yeter şef.

0|0
    0|1
  • istediği kadar...

0|0
    0|0
  • Fotoma Bak İdeali Budur

0|0
    0|1
  • kanka erkek olduğu belli olsun yeter ya zevk meselesi kimisi uzatıyo yüzü kız gibi oluyo sen kendine yakışanı yap

0|0
    0|0
  • saç uzatacak adam kas yapacak aga.. uzaktan kız gibi görünüyonuz. hayal kırıklığına uğrayan insanlar var. :))))

kas yapamıyosan göbek yap öylede anlarız...

0|2
    0|1
  • Siz kızların dediğine bakmayın kısa saç kısa saç derler uzun saçlı birini görürler kıçı başı ayrı oynar yüzüne hangisi yakışıyorsa onu seçmelisin.

1|2
    0|0
    • ben o gruba girmiyorum ama katılıyorum gizli arkadaşa :D sen kendine yakıştırıyorsan gerisi boş

Yükleniyor...