#KIZGİBİ

Sevgilim çok değişti. Onu kaybetmemek için ne yapmalıyım?

10 aydır bir ilişki yaşıyorum , başlarda beni çok seviodu benim onu terketmemem için ağlıyıp yalvarıodu bende çok kıskanç bir insanım herşeyine karıştım arkadaşlarıyla olmasına ders çalışmasına her an benle ilgilenmesini istiyordum değiş lütfen seni kaybet istemiyorum diye yalvarıyordu ben tamam diyordum günü kurtarıyordum ama değişemiyordum her gün kavga sinirden ağlardı bana bişey diyemezdi hayatımda sadece seni bu kadar sevdim diyordu sonra bir gün bir kavgamız sırasında benden vazgeçemeyen adam ara verelim dedi ne yapacağımı şaşırdım ve ağladım şans istedim bana sevgisinin azaldığını söyledi ve o günden sonra hiç eskisi gibi olmadı bazen iyi davranıyor bazen kötü yapma dediğim ne varsa yapıyor önceden beni kaybetmekten çok korkardı gözümün içine bakardı karıştığım hiç birşeyi yapmazdı şimdi aksine karıştığım herşeyi yapmaya başladı . istemiyorsan ayrılalım dediğimde istemiyor değilim ama değiş diyor değişmeye çalışıyorum elimden geleni yapıorm yeterli gelmio ona onceden su yaptıklarımın yarısını yapsam mutlu olurdu şimi yetmio bide o benim ilk sevgilim çok bağlandım onsuzluğu düşünemiyorum lütfen bana yardım edin ne yapmam lazım onu eski haline getirmem için beni sevdiğini her dk söylerdi artık sadece özel günlerde ve çok extrem durumlarda söylüyor geçmişte bana yaptıklarından dolayı beni çok şımarttıgını dile getirip duruyor artık beni sevmediğini düşünüyorum ne yapmam lazım onu kaybetmek istemiyorum ..

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• serbest bırak. inan bana geri dönüyorlar.

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • benden daha çok uzaklaşmasınıda göze alamıyorum :(

• ilk ilişkini yaşadığın kişiyle asla ciddi düşünemezsin çünkü ilktir

• ben 23 yaşındaym bu yaşıma kadar çok hayatıma girmek isteyen insan oldu ama benm hayalim ilk sevgilimle evlenmekti aileden gelen bişey bu yüzden ikimizde çok ciddi başladık o zaten 2 yıldır uzaktan benm asla onla ilgilenmiceğimi düşünerek yaklaşamamış bana hayatmda biri vardr die bir anda 2 yıldır aşık olduğu kız hayatına girince çok şımarttı süprizler neler neler bunların beni şımarttığını düşündüğünü söyledi ve yanlış davrandığını söyledi öyle davranmasaydım şuan çok sağlam ilşkimz olurdu dedi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde erkek arkadaşim böyle herşeyi yanliş anliyorum diyo çocuk gibi herşeyi yanliş anliyosun düzelt kendini diyo oda onceden onu birakmiyim diye ağlar yaluarirdi şimdi çok üstüme geliyosun diyo :( ilkten yaptiğim hatalarda dolayi böyle bu

0|0
    0|0
    • napıcagımı şaşırıdım konuşuyoruz mesajlaşıorz birlkte zaman geçiriorz ama eski sıcaklığı yok sanki benden ayrılmamı bekler gbi davranıo :S çok acı çekiyorum ne ypmam lazm eskisi gbi olması için

• nasıl eklicegimi bilmiorm sen ekle istersn tatlım

• gizlisin canim ya benim profile tikla gir solda yaziyo zaten ekle diye

• bu sfer kaçan o olmuş .. ipleri eline alman için senin tekrardan kaçan olmak gerek.. o da kovalayan.

0|0
    0|0
    • bunu nasıl yapıcam işte artık kolay kolay eskisi gbi olmaz :(

• yaaa yapman gerekn o senin ağzna sçıosa snde onun ağzna sıcıcaksn. bşka hçbşe seni kurtaramaz.. ölene kdar sen ona yalvarrsn böle..

• haklısın

• pek haksizda sayilmaz sevgilin erkekler fazla bunaltmaya gelmiyor sonu böyle oluyor iste sende biraz kendine ceki düzen ver madem kaybetmek istemiyorsun inata bindirdi belkide

0|0
    0|0
    • haklı haklı olduğunu söylüyorum zaten çok saçmalamışım diyorum dinleidği şarkılardan bile kavga çıkrarırdım o derece psikopatlık yaptım pişman olduğumu bilio onu kaybetmek istemedğimi de ama eskisinden çok tuhaf davranıo değiştiğiminde farkında ama ona yeterli gelmio diyorum y bunların yarısına dikkat etsem onceden tapardı bana şimdi hiç bişi yetmio :(

• bunu yaptım defalarca ama ben ona çok bağlıyım çok çabuk kıskançlık krizlerine girebiliyorum buna inanmıo değişicem diip değişmedim en son benden ayrılmaya kalktı 4 ay önce o gnden snra zaten çok farklı bir insn oldu cddi anlamda değiştim bunu görüo ama bu hala ona yetmio onu tamamen serbest bırakmamı istio bu benm karakterime uymuo :S

• ne diyim ki ozaman hakkinizda hayirlisi olsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Okadar baskın sonucunda doğal olarak sıkılmış artık yani demesi kolay ama bende aynısını kendi sevgilime yaptım aşırı kıskandım ayrıldık şimdi aynı senin gibi oda ara verelim dedi ama ben ayrılmayı seçtim çok klişe bir laf ama söyliyçem sevdiğini serbest bırak dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.

0|0
    0|0
    • deniyorum aynı ünideyiz yazın tatildeydik o aramadan aramama o mesaj atmadan atmamaya başladım sordu sorun ne die ara sıra tartıştık biraz barışma çabaları ama sonra yine tuhaf bir insan oluo karşımda benden vazgeçemezken artık olsanda olur olmasanda der gibi davranıo sevgisini yargıladığımda bana kızar üzülürdü şimdi kendi dio bunu ona söyledğimde sen yaptın beni bu hale sen getirdin dio ama ne yapsam yaranamıyorum beni sevmeyen biriylede bir ilişki yürütmek bana göre değil ama ayrılamıyorumda

• Nasıl ipler el değiştirmiş öyle, sosyolojik tezlereörnek verilebilecek bir olay olmuş. Değişmen gerek. Umursamaz ol biraz, az mesaj at, sıkma fazla. Bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
    • ben senden ayrılmaya kalktığımda anladın hatanı dedi ben böyle davranmasam anlamıcaktın dedi bazen bunu değişmem için yaptığını düşünüyorum bazende sevmedğini düşünüp ağlayıp zırlıyorum ne yapmam lazım sizce nasıl eski haline gelir sanki benden 10 ayın intikamını almak ister gibi :( onu o kadar severken dayanamıyorum buna ..

Yükleniyor...