Son derece nezih bir masaj salonunda istemeden roket havalanırsa nolucak..

Arkadaşlar şaka bir yana ben aklımda art biyet olmadan düzenli rahatlamak için haftada bir kere masaj salonuna gider ve erkek ve işini bilen masöre ağrıyan yerlerimi masaj yaptırırdım..masaj yaparken tıpkı traş olurken olduğu gibi güncel konulardan konuşurduk..şimdi orayı yıktılar ve ben başka bir masaj salonuna gittim..tesadüfende hep bayan masörlerin olduğu bir ortam..neyse bir tanesi başladı bana kese köpük falan yapmaya..derken istemeden ereksiyon oldum ve o kadar utandım ki anlatamam..yer yarılsada içine girsem pozisyonundayım hemen sırtımı döndüm sırtlarım çok ağrıyo diye numara yaptım ve kadın sırtıma masaj yapmaya başladı..sizce bu durum çokmu utanç verici sizin hiç başınıza geldimi kadın kızabilirmi..! Yanıt bekliyorum..

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• gayet normal bir şey rahatlamak için gidilen yer

haliyle sağlıklı biri olarak ereksiyon olman normaldir utanılacak bir şeyde yok

sen karşı tarafa rahat olduysan karşı tarafta rahattır onlar senin gibi bir çok kişi görüyor

ama terbiyesizce davrananlar işte onlar iticidir

0|0
    0|0
    • Yok aga terbiyesizlik asla kimseye yapmam cinsiyet farketmez..ama karşı taraf bunu farkedecek ve ne tepki verecek diye o kdr korktum ki aniden sırtım ağrıyor diyip döndüm..onun bana ne tepki vereceğini bilemediğim için..aslında sonradan o kdr da kasmasam olcakmış demedim değil..

• Marmatis 25..:)

• Bende gittim bayaan yapti istemdisi dısi bosaldim ve hatta pecete bile istemedim gayetde nirmal karsiladi karsi tarafa bir seyteklif edilmedigi surece sorun yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ya erkek masörde roket havalansaydı

bileklerini diklemesine keserdin

şimdi konuyu kapatalım

0|2
    0|0
    • Ya ben istemedim..ama oldu..kasti bir durum yok ama karşıdaki bunu yanlış anlayabilir..psikolojim bozuldu bu yüzden zaten sen ne diyorsun..

Erkekler Ne Diyor 4

• olabilir ya insanlık hali olmadı atarsın bir 50 kağıt asdasf :D

0|1
    0|0
  • Bu mesleği seçen kadın sonuçlarını bilir ve katlanmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Bu mesleği seçen kadın sonuçlarını bilir ve katlanmak zorunda. Bende olsam bende utanırdım

0|0
    0|0
  • OHAAA HOHOHOHAHA ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...