Bu hafta işim çıkıyor görüşemiyoruz kavga ettik artık bahane arıyormuşum görüşmemek için

Son günlerde işimiz çıkıyor sevgilimle buluşamıyoruz bugün buluşalım diye karar aldık. Ben işten çıkınca buluşacaktık. Ben işten biraz erken ayrılmak zorunda kaldım.Telefonumun da şarjı bitti. Sevgilim gitmiş yokum filan.Aramıyorum da açamıyorum da tabi telefonu.Eve gelince aradım konuştuk falan buluşma saatimizi geçmişti ama aradım yinede. Yine görüşemedik.Hep aksilik oluyor işim çıkıyor görüşemiyoruz bu hafta. Bugün de aynı şey olunca kavga ettik napıyorsun sen her gün acaba böyle falan dedi.Napmalıyım ben haklımı sizce?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk o ki, bu tarz sorunların telafisinin olabileceğinin farkında olmak, telafisi mümkün şeyler için de sevgilinin kalbini kırmamaktır...

Yoksa kavga etmek için buluşamamış olmanız sadece bahanedir...

0|0
    0|0
    • sana aşık değil mi diyorsun şimdi

• O mu sana, sen mi ona aşık değilsin sorusunu sormak bile manasız... Ben başka birşeyden bahsediyorum... Farkında olmadığınız şey, aslında bu tarz sorunların telafi edilebilir olduğu... Hanginiz farkındaysa, diğerine bunu uygun bir şekilde izah edip, bir daha böylesi sorunlarla karşılaşıldığında birbirinizi kırmamanızdır...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynı şeyi bir erkek yapsa Kıyameti koparırsınız... Hatta Herşeyi TÜM Erkeklere mâl edecek kadar öfke duyarsınız... Bence önce empati kurmayı öğrenebilirsen NE YAPTIĞININ farkına varabilir, bu kadar sakin ve SAF AYAĞINA yatmadan yapman gerekeni yapardın zaten... Düşün; Yaa Sen bu adamı kendinde bitirmişsin, ya da aşırı KİBİRLİSİN ve hiçbir zaman kendini SUÇLU Görmüyorsun... ;)

0|0
    0|0
    • tamam da ben özür diledim aksilikler yaşadığım için zaten ama elimde olan birşey eğil bilerek yapmıyorum ben de onu görmek istiyorum sonuçta ama bunun için bana kızıyor anladın mı.ben de size sorayım dedim asla suçlu olamayacağımı düşünsem zaten sormazdım bile.

• Sevgililik sadece hafta sonu görülmek mi ya?

Hafta içi iş cıkışı 1-2 kere görüşsenize arada bu ne böyle

1-2 saat bile görüşseniz iyi olacakken siz aksilik deyip duruyorsunuz

0|0
    0|0
  • ben olsam uçardım sana , dalgamı geçiyorsun adamla, ha sıkıntılar çıkıp sen izah edip o anlamıyorsa ozaman salla gitsin...

0|0
    0|0
    • sıkıntı çıkıyor bilerek yapmıyorum tabi.ama ardarda olunca artık öyle anlamaya başladı

• sende ozaman yarın ona süpriz yap, işyerinden izin al onun işyerine git şaşırsın,birazda öpüp koklaşın,gönüller bir olsun... sıkıntı etmeyin derim

• "ÇAPRAZ BAĞLARIM KOPMUŞ" deeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakli tabi bende ayni tepkiyi verirdim soz verme bari

0|0
    0|0
  • Çok haklı

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0