Görücü geldiğinde nasıl giyinilir

eve görücü gelicek nasıl giyinmem lazım bilmiyorum annemde hep bol kesim kıyafetler soluk renkler sever anneme uymak istemiyorum bana fikir verin nasıl giyinim

160 boy 51 kiloyum açık tenliyim türbanlıyım nasıl giyinebilirim görücü gelicek
Güncellemeler:
link atabilirsiniz arkadaşlar

0|0
420

En İyi Kız Görüşü

• en beğendiğim tarzları atıyorum

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
    • ayyy içeriği okumadım :/ şimdi gördüm ama o yeşil tulumda olabilir bir cepkenle :)

• anladım canım k.bakma ya :)

• koyu giyinme sakın link bunlar çok hoş

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• 0|2
    3|0
    • O zaman işler değişir.

• köylü degilim üni mezuuyum o da mühendis

öalışkan köylü güzeli aramıyorlar

• şimdikiler hep dışa önem verir olmuş ! Kadının ahlak yönünden en güzeli ile evlenilmeli bence ...

Ama yok güzel görüneyim merakın var ise ne giyersen giy sonuçta kadınsın yakışır ...

0|1
    1|0
    • çyle diyorsun ama herkes öyle kız güzel degilse kendine bakmıyorsa iç yapına kimse önem vermez dışı görsellige bakıyor

sen şimdi öyle diyorsun ama çirkin bakımsız kızı sana bakmaya getirseler edebi ahlakı çok iyi ama güzel giymemişse eminim sende hayır dersin burda bu dediğin laf ahlak edep kız kendine bakmıyorsa evde kalır

• çok iyi deyip görmeye gidip begenmeyen erkek gördüm oda derdi ahlakı terbiyesi edebi olsun türbanlı olsun derdi ama kızın begenmediler gördüler çirkin falan dediler yani o dedigin sadece kuru laf hem güzel olsun hem edepli olsun diyen çok gördüm o yüzden türbanlısın güzel olsun diyorlar

• Her kadının bir alıcısı vardır .

ahlak yönünden tercih edilmek yerine giyimi ile güzel gösterişli paralı kızlar tercih sebebi olmuş...

Ahirzaman da yaşıyoruz .

Ben dediğin o ahlakı güzel kendine bakmıyan kızı tercih ederim.

Güzellik dediğin evlenene kadar ...

Aradan beş yıl geçince kadınların çoğu kendini salıveriyor.

Ama ahlak kalıcıdır ömür boyu!

Sana tavsiyem damadın yakışıklılığı ikinci plan olsun !

Alıp takcam koluma yanıma yakışsın yeter diyorsan elbette sen bilirsin...

• çok çiçekli böcekli giyinme bence. tunik tarzı şeyler giyebilirsin. aşırı süslü de görünme. sade ama şık olmayı tercih etmelisin bence. hayırlısı olsun inşallah.

0|0
    0|0
  • evlenmek istemiyosan zaten türbanlısın altına askılı tişört altına tayt başta kapalı adamlar koşa koşa kaçarlar:) ben şahsen sokakta görüp iğreniyorumda...

0|0
    0|0
  • Görmeye gelmişler sonuçta haksızlık yapma ser sep gözler hatun görsün. :)

0|0
    0|0
  • bence klasik birseyler giy abartma...ne çok abartili ne çok siradan normal iyidir mesela klasik tarz ;)

0|0
    0|0
  • Straplez+Jartiyer giy. Kayınpedere göz kırp tamamdır.

1|0
    1|0
  • biraz özen ama çok ta abartma..makyajı da çok çok hafif yaparsan işte o zmaan bnde görücü sırasına girebilirim.?

0|0
    0|0
  • kendını ne yakışıyor olarak düşünüyorsanız onu gıyın bence :) zaten şimdi den size heyecan basmış bile

0|0
    0|0
  • her zaman nasıl giyiniyorsan öyle giyin ! fazla sexi olmasın enişte evden ayrılmak istemez sonra

0|0
    0|0
  • Göçmen giy. Kaynana bu kız işi seviyor tama bize göre der.

0|0
    0|0
  • normal dışarı çıkarken nasıl giyiniyosun özel bişe yapma seni sen oldun için beyensinler

0|0
    0|0
  • KARDEŞİM KENDİNE NASIL YAKIŞTIRIYORSAN ÖYLE GİYİNMENİ TERCİH EDERİM BEYENEN ÖĞLE BEYENSİN DERİM !

0|0
    0|0
  • türbalyıma kadar ne hayaller kurmuştum

1|1
    0|0
  • Uzun bir elbise olabilir

0|0
    0|0
  • normal giyin doğal ol.

0|0
    0|0
  • normal giyin

kendini deyiştirmeee

0|0
    0|0
  • Alt eşofmanın var mı

0|0
    0|0
  • açık renk tesettür bir gömlek fazla dar olmasın birde siyah uzun etek tamam hadi hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • annene sorman mantıklı değil mi?.:) ya da ablana yengene.:)

0|0
    0|0
    • annem sanki kendine göre giyiniyor genç işi bilmez yengemde yok

• arkadaşına sor

Kızlar Ne Diyor 3

• link link link Tunik giymeni tavsiye etmem,bacak boyunu kısa gösterdiği için boyun dahada kısa görünür.

0|0
    0|0
  • ben de kapalıyım.kendini etekle rahat hissediyorsan siyah etek ve üzerine dar olmayan pudra gömlek giy derim.eğer benim gibi pantolonla rahat eiyorsan da diz üzerinde bir tunik ile pantolon öneririm.

0|0
    0|0
  • link bu tarz elsiselerin varsa öyle giyin. elbise giyilir. hayırlı olsun.

link veya bu tarz etek bluz giy.

0|0
    0|0
Yükleniyor...