Sevdiğim kız benden ayrıldı :(

Biz temmuzdan beri çıkıyorduk bir kez buluştuk ve çıkmaya başladık daha sonra köye gitti onunla hep sohbet ettik ve banada sen olmasan ben napardım sıkıntıdan diyordu arada bir kavgalarımızda olurdu geç yazma olaylarından dolayı ama özür dilerdim barışırdık çünkü hatalıydım işi vardı yazamamıştı,doğum gününde aradım ve kutladm ilk ben kutlamıştım bana iyi ki varsın demişti bana sevdiğini söylemişti seni seviyoruum canım diye aradan 1 ay geçti her şey güzel gidiyordu ama arada bir tartışıyorduk yine ve son tartışmamızdan bir gün önce beni sevdiğini söylüyordu şimdi ise ayrıldığımız gün pazartesi günü benden ayrılmak istediğini söyledi tartıştıktan sonra her an mesaj atamazmış bana vesayre mutsuzmuş uzun zamandır ama sevdiğini söyleyen insan mutsuz olur mu arkadaşımada o an seviyordum birden bire sevmediğimi anladım demiş napıcam ben ya dün mesaj attım perşembe günü paragraflar yazdım konuşması için benimle konuşmadı bugünde okadar şey yazdım ses kayıtları gönderdim ağlıyordum o ses kayıtlarında bilmiyorum dinledi mi hiç sms ler attım bugün ardından whatsappa girdi ama yine cevap vermedi ben ne yapmalıym onun geri dönmesi için ya her gün hıçkıra hıçkıra ağlıyorum yardımcı olun lütfen bir yol gösterin ikimizde ilk kez biriyle çıkıyoruz o benim ilk sevgilim ben onun yaşımız 19

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmediğini anlaması uzun sürdüyse sevdiğini anlaması için de zaman ver ya biter ya döner gelir. Bir söz vardır; kadını kendi haline bırak dönerse senindir, dönmezse hiç bir zaman senin olmamıştır. Panik yapma gerçekten seviyorsa başka birini bulmayacaktır, aksi halde kendini üzdüğüne değmeyecek bir hatun de sen de başka arayışlara yelken aç.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni epey kullanmış canı sıkıldiğı için konuşmuş seninle geç yazdın diye kavga etmesinden çok iyi anlaşıldı zaten seni beklerken sıkıldı tabi o yuzden sana cattı bukadar saf olma boşver Kimse içinde ağlamak deymez değen ağlatmaz zaten

0|0
    0|0
    • hayır o geç cevap veryordu ben soruyordum bazen sormasam bile kendisi söylüyordu niye geç yazdığını anlamadım ya arkadaşıma da bir anda oldu her şey demiş öyle

• Zaman ver biraz

0|0
    0|0
    • barışması için paragraflar atan geçmşte yaşadıklarını anlatan şuanda ağladını söyleyen biriyle sen barışır mıydın? 20 25 mesaj atmışımdır bilmiyorm kaç mesaj attım dolu dolu kendimi çok kötü hissettiğimi hıçkıra hıçkıra ağladığımı söyledim ama cevap vermedi yine bana ayrılırkende söylemişti kolay kolay fikir değiştiren biri değil diye en sonda ne dersen de cevap vermicem geri dönüşü yok demişti

• Sen yazma artık sıkılmış belli ki

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim üzülme benim de durumum senin gibi 2 gündür kız soğudu konuşmuyo benle sevdiğin söylemiyo ayrılıcak ama onu demeye cesaret edemiyor :(

0|1
    0|0
  • Abicim kız seni sevmiyor sen hala diyorsun ki kız benden ayrıldı yalandan seviyorum diyen o kadar kişi var ki sende saf gibi inanıyorsun.

0|1
    0|0
  • whatsapp a girip cevap vermediyse bitmiş bu iş:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...