Gerçekten ona güvenmeli miyim?

arkadaşlar merhaba benim 3.5 yıllık bir ilişkim var...ikimizde farklı ünide okuyoruz ve şehirlerde uzak maalesef...anca evlerimize döndüğümüz zaman görüşüyoruz...şimdi benim ona güven eksikliğim var ve bu güven eksikliği bu sene başladı.çünkü beni 3 yıldır sigara içmiyorum diye kandırmış...gözümün içine baka baka sana hiç yalan söylemedim diyordu ben bunun sigara içişini de facesinde arkadaşıyla konuşurken öğrendim kendisi de söylemedi bilmiyorum daha ne kadar kandırmayı düşünüyordu...yine aynı zamanlar meydana gelen olayda ise buna bir akrabası burs veriyordu bana bursun miktarını ilk 100 lira dedi...sonra yine burs veren akrabasndan öğreniyorum ki 200 liraymış...ya bunun mantığı yok insan neden saklar ki aldığı bursu hey allahım sanki her gün buluşup bana harcıyor...bu olaylar zaten güvenimi çok azaltı ama yaz tatiline kadar yürüttük bu yaz facesine girdim yeni öğrenmiş olduğum hareketler kısmından aramalara baktım ve 10 11 kere aynı kızı aratmış...daha facesini bu nisanda açtı ve çok da fazlaa girmez...ben ertesi gün buluştuğumda o kızı sordum (tabi bu arada beni aldatıyor düşüncesiyle ağlamış olabilirim :) ) bana açıklama olarak o benim ilkokul dershaneden arkadaşım dedi...aramızda bir şeyler olacaktı sonra olmadı bir daha konuşmadık dedi...ben de bir iki kere baktım o da yanda arkadaş önerisi olarak çıktığı için dedi ama ortak arkkadaş ta yok ki! şimdi yine okullar açılıyor...farklı şehirlerdeyiz ve gerçekten güvenim kalmadı bitiremiyorumda seviyorum çünkü...ne yapmalıyım sizce
Güncellemeler:
daha yeni konuştuk arkadaşlar işte çalışmak istiyormuş beyefendi ama ben ona güvenmediğim için çalışmanı istemiyorum dedim...kavga ettik ve sonuç ayrıldık . ayrılmak istiyorum dedim o da bana amaan ayrılırsan ayrıl dedi :(( üzgünmüyüm evet üzgünüm... anlamıyorum nasıl bir insan bu kadar kişiliksiz olabilir...daha okula gideli 3 gün oldu burda yanımdayken ne güzeldi oraya gidince değişiyor bu adam ya konuşması bile değişiyor ne oluyor oraya gidince anlamıyorum

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun demekki sana olan sevgisi bitmiş geri kalan hayatında mutluluklar yeni ve iyi insanlarla karşılaşman dileğiyle

0|0
    0|0
    • hayır ben biliyorum geri gelecek ama beni bıraktığı yerde bıraktığı şekilde bulmayacak geri geldiğinde ben yine bu konuyu güncelleyeceğim :)

• inşallah geri gelir :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sayın Büşracım önce sen hangi şehirde o hangi şehirde okuyor onu bir söyle de öyle başlıyalım muhabbete...

0|0
    0|0
  • Ohooo. Aşkın seni kör etmiş. Kim bilir daha ne haltlar yiyordur. Sen de önüne bakmaya başla artık.

0|0
    0|0
  • büşra ben ve sevgilimde ayrı şehirlerdeyiz üni olarak ve sana tavsiyem lütfen sabırlı ol.bu söylediğin hatalar face gibi mesela bende yaptım başka kızlara baktım sevgilimde senin gibi beni çok seviyor bende onu ve herşeyi öğrenmesine rağmen hep sabretti ama bende bazı zaaflarımı yenmek için çaba harcadım.bazen insanların sevgili varken başka insanlara gönlü kayabiliyor ancak karşı tarafın yani sizin onu kazanmak için daha çok çaba sarfetmeniz lazım.benm olduğum gibi oda pişman olup hatasını anlayıp sizden başkasına bakmayacak seviyeye gelecektir.ama lütfen sabret.her ilişkide olumsuzluklar yaşanıyor ama sadece sabredenler kazanıyor

0|0
    0|0
    • 3.5 yıl oldu yaaa daha ne kadar sabretmem gerekiyor ki

• demek istediğim evlenene kadar sabretmendi yani basit şeyler yüzünden ayrılmayın anlamında dedim.yani ilişkinin mutluluğu üzüntüsünden ağır basıyosa sürdürmelisin ama herşey bitmiş ne yazıkki geçmiş olsun

• vardır çapkın abimizin ünisindende bir manitası :))

0|0
    0|0
  • 3.5 den sonra güven bir zahmet

0|0
    0|0
  • Seni teselli edebilirim istersen :/

0|0
    0|0
  • güvenme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0