İlk buluşmada dönerciye gidenler travmayı atlatabildiniz mi?

Ilk buluşmada dönerciye gidenler travmayı atlatabildiniz mi?

0|5
2754

En İyi Erkek Görüşü

• İlk buluşmada, bir parçalık patatesin üstüne, sosla çizgili şekil yapılmış ve adına da fransızca abidik gubidik bir şey denilen ve kare tabakla gelen yemeğe 145 lira ödemekten bin kat daha iyidir..

Böyle bir ortamda, ''ay napıyosun sen, saçmalama'' diye rahatsız olmayan kadınla evlenilmez zaten..

...

Ya bunlar evlilik öncesi, göz boyama amaçlı cool kadınım tripleri hep usta..

Evlendikten sonra, ''ay gelirken bana lahmacun getirsene adam'' diye telefon açıyorlar sonra akşam vakti. Gece uyandırıp, ''kalk beni işkembeciye götür'' diyen de var..

Hani lan, en kallavi mekanlarda portakallı pekin ördeği, şatobiryan falan yiyiyordun, noldu?

6|2
    0|0
    • :D fevkaladenin fevkinde bir görüş

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2653
  • Şu an bulunduğum yeri biliyorsun...

Dün eve gelirken yanımda ki genç çiftin konuşması
    Kadın : ***** duran emmi ye gidek ne dersin?
    Erkek : Ağzının tadını biliyon kız sende.
    Duran emmi = dürümcü.

2|1
    0|0
    • :D haha

• Açıkçası ilk buluşmada bir şeylerin yenmesi taraftari değilim :D

• Gereksiz bir şey.

• Allaha şükür cebimizde 10 15 liramızda olsa tavuk dönerciye götürmüşlüğümüz var. Hangi kız erkek arkadaşını bir yere götürdüde bunu başımıza kalktılar? bir gün ceplerindeki parayla bizi starbaksa götürüp latte içirsinler bakalım sonrada kalkıp yemek yemeğe ordanda sinemaya götürsünler. kaç lira hesap ödeyecekler haberleri varmı? bir erkek buluşmaya gelmeden önce minimum sigara kullanıyorsa 8-9 lira sigaraya 1 lira sakıza 5-10 lira iline göre otobüs parasına verir. sadece gelmek için 15 liramız gider. otururz bir mekanda bir şey yeriz 20 lira gider etti 35. gideriz bir kafeye bir nargile 2 kola bile söylesen temizinden 18 liran gider. hadi 2 de muhabbet arası çay söyledin 21 22 lira oldu mu? ne etti 55 lira de hadi. sonra gittin sinemaya 30 35 lira 2 kişi bilet parası verdin. hadi kızın yanında ezik duruma düşme diye 2 kola 1 ortaboy popcorn aldın ne oldu 11 12 lirada ordan gitti hadi onada 10 lira de 95 lira para. otuyla bokuyla hesaplamadığım halde 100 lira para etti dimi? haftada 2 kez buluştugunu düşün 200 lira haftada gider dimi. ayda 800 lira para. bu çocuk öğrenciyse hadi öğrenciliğide geçtim 1500 liraya çalışan bir elemansa bak asgari ücretde demiyorum 1500 diyorum 800 ü düş ne kalır 700 lira. günde 1 paket sigara içiyor olsa 10 liradan 300 lira düş bakayım. ne kalır 400 lira. bide diyelim eve veriyor 200 lira. kaldı cebine 200 lira. o 200 lirada işe giderken yol parası desen 1 aylık. kaldı 0 lira. beğenmediğiniz tavuk döneri sevgilisine ısmarlayan birinin aylık geliriyle tüm harcamaları buyur bacım kendi vicdanınıza kalmış bir şey

1|0
    0|0
  • Sevdiğin insanla gittiğin mekanın nasıl bir yer olduğunu gerçekten önemsiyorsan gerçekten sevmiyorsun demektir. Boş yere kendini kandırıyorsundur. Asıl önemli olan gittiğin mekan değil kiminle gittiğindir.

1|0
    0|0
  • Döner sevmediğimi, eti fazla sevmediğimi söylerim bilirler. Oyüzden öyle biyere gitme şansımız yok :D

1|0
    0|0
  • bu ne egodur ya ne oluyo yani dönerciye gidince biyerlerinmi eksiliyo?

1|0
    0|0
    • Valla epey soru var bu konu ile ilgili

• bana farketmez valla. herkes durumuna göree götürür

1|1
    0|0
  • Valla öyle dönercilere giden var ki yedikleri menünün parasını ödeyemeyecek çok kişi var şu hayatta...

1|0
    0|0
  • Ben pizza yemeye gittim yemedim bile. Ac değilim diyince aç ben kaldım esas

1|0
    0|0
    • @leley merhaba. Bence iyi niyetliymiş. Malum, piza eve de servis yapılıyor. :)

• @zorseven7 Bence de iyi niyetliydi. Ben hemen çözemeyince bu nasıl bir yahudi dedim kendine müslüman.

• la hepiniz paranız yokken dönerciye gidiyonuz sevgili ile gidince laf oluyo bu ne laaa benim bir tane döner subem var sırf bu yüzden kapatacagım

1|0
    0|0
  • Mutlu olduktan sonra dürüm yemissin çok mu ya da simit önemli olan o sevgiyi göstermek parayı değil parayla hava atmak yerine sevgiyle hava atsaniz

1|0
    0|0
  • Biz her buluşmamızda dönerciye gidiyoruz ne var bunda yani bunda böyle kızacak Dünya hali bu gelip geçici..

2|0
    0|0
  • Hahahhaha hahahah cok romantikmis odun sevgili severim kendimde odunum ama o kadarda degil

1|0
    0|0
  • Önemli olan ne yediğin değil kiminle yediğin
    Kahretsin çok romantikim ya

2|0
    0|0
  • bence aşırı samimiyet ya ne bileyim ilişkide kasılmaz be kardeşim yabancı biri mi sankide kasıyorsunuz artı olarak seven kişi öylede sever

1|0
    0|0
  • daha doğrusu o beni donerciye çağırmıştı
    ilk buluşma olmuştu

1|0
    0|0
  • Bir kız heleki daha ilk başlarda kalbini çalmaya çalıştığınız kız dönerciye götürülmez.

1|0
    0|0
  • Bu erkekler size bir kötülük yapmaz. Güvenin onlara :D

1|0
    0|0
  • İlk buluşmada lüx bir restoranda mum ışığı ve şarap olmadan yemek yiyemem :p

1|0
    0|0
  • Beni dönerciye götürcek birini arıyorum. 😀 var mı öyle delikanlı

1|0
    0|0
  • Başka nereye gidecektik ki :) bogazda restorant mi :)

1|0
    0|0
  • Hmmmm, demekki o yüzden kadınlarla ilişkim ilk buluşmadan öteye gitmiyor :D :D :D

1|0
    0|0
  • Şimdi kızı martı etinden döner yapanlara götürürsen hikaye uzar gider

1|0
    0|0
  • İlk buluşmada güzel bir şey değil sonraki zamanlarda gidilebilir ama.

1|0
    0|0
  • Haha ilk buluşmada dönerciye gitmek gayet samimi aslında ama ben götürmedim 😄

1|0
    0|0
  • adam on numara romantik, et döner söylemiş, yüreği büyük insan :)

1|0
    0|0
  • Bunlara takilmayin donerci ne olmua yani olabilir benim eski kari yanimda osuruyodu icinizden geldigi gibi yasayin

0|0
    0|0
  • döneri çok severiz ne var?

1|1
    0|0
  • ya hiç bir yere gidemeseydi

1|0
    0|0
    • Işte iyi açıdan bakmak lazım :p

• o zaman şöyle toparlayalım Allah kimseyi mal etmesin

• Amin asfgh

• Kokoreçciyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Biz cay simit yemistik ://

1|1
    0|0
  • Döner e laf soyletmem 😠😠😠

1|1
    0|0
  • hahaha bunda kotu bise yok ama karikatur super :D

1|0
    0|0
  • Hahhhag guzel olmus

1|1
    0|0
  • Olur farketmez yedirsinde bişeler 😄

1|0
    0|0
  • Cok severim, sorun yok gidebiliriz

1|0
    0|0
  • İliskim olsaydi donerciye gotururdum :D

1|0
    0|0
  • Ilk bulusmada cafe en iyisi

1|0
    0|0
  • Ah ah odunlarımız

1|0
    0|0
  • Ne fark eder ki

1|0
    0|0
  • Gitmedim

1|0
    0|0
  • Haha sevdikten sonra problem değil

1|0
    0|0
  • Kokoreç yicek kiz araniyor :d

1|0
    0|0
  • Pastaneye ne demeli 😂😂😂😂 hey Allahm

1|0
    0|0
  • gauet romantik valla 😀

1|0
    0|0
  • turşuyu unutmayalım

1|0
    0|0
  • mantıksız degıl:)9

1|0
    0|0
  • En iyisi👍

1|0
    0|0
  • En güzeli döner ayran <33

1|1
    0|0
  • atlamadık

1|0
    0|0
  • ilk buluşmada kimseyi dönerciye götürmedim..

1|0
    0|0
Daha Fazla
29

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...