Erkeğin kıza güzelsin demesi hoşlanma belirtisi olabilir mi?

Yazışırken sana güzel yönlerini söyliyim mi dedi. Olur dedim.
Güzelsin ama yanlış anlama.. dürüst, iyi kalpli falan filan... dedi.
bir erkek niye kıza güzel der ki arkadaşça mı?
Hoslanmadıklarına iltifat ediyolar mı?
Sınıf arkadaşım ama arkadaşça değil gibi...
  • evet
    A seç
  • hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki herkesi bilmem ama bazen ben kızları şımartmayı seviyorum çünkü herkes biryerde iyi hissetmesi gerekir ki sınırı korumak şartıyla kızlara biraz ilgi gösterip ona onu tanıdığınızı da anlatan şeyler söyleyebilirsiniz ben böyle yapıyorum ona anlattığımda onu tanımlıyorum sadece hoşlandığım için değil

2|0
    0|0
    • Gayet güzel anlattın ama öyle düsünmese demezdi sanki hiç yoktan

• Evet karsi tarafi tamamen anlayip daglam davranmak istiyorum cünkü

• Anlıyabiliyorum doğru bir karar ama karşı tarafın senden hoşlanmasını birden bekleme her lafının altında birşey arama hoşlanıyorsa bunu söylemek yerine hissettirir zaten

En İyi Kız Görüşü

• Her şey olabilir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

59
  • İnsan nasıl anlamak istiyorsa öyle anlarmış. Ne güzel işte göreceli olan bir şey olan güzelliği size söylemiş, keyfini çıkart...
    Mesala, size çirkinsin diye söyleseydi direk veya dolaylı yoldan buraya yazar mıydınız?

1|0
    0|0
    • Belkide yazardım ama insan merak ediyo

• Yazardın ama şöyle olurdu ; aslında ben güzel kızım :) çevredekiler hep öyle diyor, ama bana çirkin dedi (üzgün yüz :( ) İnsan da zaten bu merak olmasa yaşamın anlamı da olmaz!
      Zamanı gelince anlarsın sana başka anlamda değer veriyor mu diye!

• Arkadaşça olma ihtimali çok yüksek, ben çok bayana bu gün çok güzel gözüküyorsun dedim ama onlara karşıda herhangi hoşlanma duygularıda beslemiyordum.

3|0
    0|0
  • Yo ben sürekli kullanırım bugün çok güzelsin veya bugün çok çirkinsin gibi sözleri.

1|0
    0|0
    • Şöyle diyim hani öküz dediğimiz tipler varya onlardan yani o demez sen kibarsın sanırım

• Hmm açık sözlü olduğunu sanıyordur. Ama derken gözlerine bakıyorsa ne hissettiğini anlayabilirsin

• Sadece fikrini söylemiş de olabilir... Hemen de bir anlamlar çıkarmayın.

1|0
    0|0
    • Durum şu daha öncesinde hoşlandığını düsündüğüm için buda tuz biber misali

• Her zaman değil. Objektif olarak güzel diyor olabilir. Buradaki nasılımlara hep güzel ya da iyisin denildiğinde bu benden hoşlanıyor mu diye düşünülmemesi gerektiği gibi düşün.

1|0
    0|0
  • erkek karşı cinse her daim bilime göre seks dürtüsü ile bakar bunu unutmayın

0|0
    0|0
  • Hayir onlar herkese guzelsin diyor

1|1
    0|0
  • o kadarcık şeyde de etkilenirseniz vay halinize :D

1|0
    0|0
  • Hoşlanıyor diyemeyiz

1|0
    0|0
  • yanlış anlama demiş işte hoşlanmıyo