Erkekler, bir kıza arkadaş olma gözüyle bakıp mesaj atar mısınız?

Mesela biz kızlar bazı erkeklerle arkadas olmak icin konusuruz ama erkeklerde bu durum var mı merak ediyorum. Bir kızı hoş bulup sadece arkadaş olma gözüyle mesaj atar mısınız? Yoksa hep sadece sevgili olmak için mi yazarsınız?

0|0
124

En İyi Erkek Görüşü

• elbette var neden olmasın arkadaş gözüyle bakıp aradaki dengeyi her zaman koruduklarım var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu ponçik suratıma baksana bir hiç arkadaş olunacak kız mıyım ben 😂😂

0|0
    0|0
    • Demi aynen bende. Sende baksana su yuzume :D

• Aşık olunacak kızlarız ama siz bilirsiniz cici çocuklar 😁

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

023
  • Tabiki de arkadaş olduğumuz kızlar var. Herşeyi sevgilinle/eşinle paylaşır yaşar konuşursun ama bir yerde arkadaşta çok önemli bide deli oldumu tadından yenmez

0|0
    0|0
  • sürekli görüyorsam arkadaş olmak isteyebilirim ama her zaman görmediğim biri ile zorla arkadaş oluyorsam başka bir şey var işin içinde.

0|0
    0|0
    • Iste tam olarak icinde bulundugum durumu soyledin :D bir kere gordum tanistim ve baska sehirde oturuyor sence mesaj atmasinin amaci nedir?

• e senden hoşlanmıştır. Hayallerindeki kadın olabileceğini düşünüyordur.

• Yok artik baska sehirde ya

• ben kimseye mesaj atmam haa işim düşer öyle atarım sonra yoluma bakarım kızların gözünde sapık olacak halim yok. zaten her b. ku yanlış anlıyolar

0|0
    0|0
  • 1 kere arkadaş olmak için attım birine. Şu an arkadaşız zaten. Sevgili olmak için kimseye mesaj atmadım Allah'a şükür.

0|0
    0|0
  • kızdan arkadaş olmaz beraber içmeyemi gidecez maçamı çıkıcaz yoksa kavgayamı. kızdan sadece sevgili olur eş olur arkadaş asla

0|0
    0|0
    • Saçmalama bu dediklerin zaten cahilce seyler normal arkadaslarinla da yapmaman gerekir.

• çok kız arkadaşım var ve hiçbirine sevgili olmak için yazmıyorum. niye sevgili olmak için yazayım ki, ciddiysem konuşurum

0|0
    0|0
  • Var tabi ki. şu an konuştuğum arkadaşlarım var burda.

0|0
    0|0
  • Belirgin bir ozelligi varsa yeni seyler ogrenmek icin mesaj atarim

0|0
    0|0
  • Hic bir erkek arkadas olalim die mesaj atmaz aklinda kesin bir hedef vardir ;))

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç oyle bisey yapmadım bundan sonrada yapmam heralde

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye mesaj atmam.

0|0
    0|0
  • Atarım. Yok arkadaş olmak için.

0|0
    0|0
  • Arkadaşça sevişmek için atarım ben.

0|0
    0|0
  • ben atmam şahsen arkadaş olmak maksadıyla

0|0
    0|0
  • Arkadaşmi hiç inandirici değil

0|0
    0|0
  • Bana sarkmadık sürece sorun yok arkadaşız

0|0
    0|0
  • Atarim

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman o gözle bakıyorum

0|0
    0|0
  • arkadaşça yazarım yani mesaj atarım arkdaşça :9

0|0
    0|0
  • Bir kere yaptım kötü sonuçlandı :/

0|0
    0|0
    • Nasil oldu?

• Hoşlanmaya başladım ardından o benden soğudu konuşmuyoruz uzun zamandır işin kotü yani hic kız arkadasım olmadığımdan ona tapar gibiydim :(

• hoş bulursa sevgili olmak içindir zaten :)

0|0
    0|0
    • Yapma ya :D

• Evet guzel ornek vermissin

• gerçekler :) aa sen ne tatlısın aa sarılayım aa öpeyim kafamdan ay dudağım deydi :) sonuç belli

• Evet ama bazı kızlar öyle değil. beğenmeyince gidiyoşar. Herşey tipte bitiyor.

0|0
    0|0
    • Yoo Şu an bana yazan biri var tipini de begendim ama sevgili gozuyle bakmiyorum arkadasim olabilir sadece acaba o da oyle dusunmus mudur diyorum

• Olabilir zamanla ne olduğu çıkar ortaya netleşir herşey.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...