Erkekler, Sizden hoşlanan kızın siyasi görüşü önemli mi?

Diyelim siz ülkücüsünüz bir kızdan ülkücü diye hoşlanır mısınız? Bu sizin için önemli mi?

0|1
27

En İyi Erkek Görüşü

• tabi önemli. ben mesela komünist bir kıza aşık olamam arzularım ama aşk için yeterli değil

1|0
    0|0
    • Ben de komünist çocuktan hoslanmam dogama aykiri

• aslen kürdüm ama devletçi yanım ağır basar. sol düşünceli biriyle asla yapamam büyük konuşmayalım başımıza gelmesin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Milliyetçi bir kız iyi olur. Fakat bazı kızlar var, siyasi kimlik adı altında erkek tavlamaya çalışıyor. Bundan haberimiz var :)

2|3
    0|0
    • Solcu ve tipsiz kızlar yapabilir onu

• Oluyor öyle. Fazla açık sözlü yorumlar kaldırılıyor modlarin durustluge alerjisi var

• Karşımdaki muhattap da sensin ayrıca, sadece konuşuyoruz yorumda. Karşımda solcu yok, sataşmıyorum ki kimseye :D Ulan kim kaldırdıysa çekememiş ya da modluk rütbesi kasan biridir, bunlar paylaşım kaldırdıkça Süper ya da Uber oluyorlar galiba.

• Allahsız kitapsız ateist komunist, vatan haini falan olmasın da, gerisi sorun değil. Zaten benim kız arkadaşım olabilmişse, muhtemelen kültürlü, fikirlere tahammülü olan bir kızdır. Bu nedenle birbirimizin siyasi görüşü farklı ola da bile, buna tahammül gösterebiliriz.

1|0
    0|0
  • Elbette fikirler uyuşmayınca bedenler de uyuşmaz asla..

1|0
    0|0
  • ben akp li o saadetli, mhp li , bbp li olur. hatta chp li bile olabilir. ama o tkp li ben akp li olmaz. ben MHP li o hdp li olmaz. celtıc g. rangers, fb gs, ınter mılan rekabeti gibi olur. kan çıkar valla.

0|0
    0|0
  • vatan haini olanından olmadığı sürece çok sıkıntı yok, ama aynı görüşe sahip olmak isterim

1|0
    0|0
  • Evet hoşlanırım. Ama başka partiliyse de yeterki hdp li olmasın

1|0
    0|0
  • sosyalist olsa da hoşlanırım hatta daha iyi olur bir ülkücü bir sosyalist sabaha kadar devlet meseleleri bitmez :) :D

0|0
    0|0
  • Tabii önemli ben milliyetçi bir insanım mesela kız eğer ki solcu falan olursa olmaz ateş ile barut yan yana durabilir mi?

0|0
    0|0
  • Önemli tabii. Bana aykırı inanış ve anlayışta olan biri ile iletişim kurmaktan kaçınırım...

0|0
    0|0
  • Hayır önemli değil, ancak ilerisi için sorun teşkil edebilir.

0|0
    0|0
  • Yok siyasi görüşü beni alakadar etmez bkunu çıkarmadıktan sonra

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşler farklı olabılır beynı olsun ve adam gıbı tartısmaya acık bırısı olsun yeterli.

1|0
    0|0
  • Bir kızın siyasî görüşünden hoşlanmam ama siyasi görüşü yüzünden soğuyabilirim

0|0
    0|0
  • Yok hiç alakası yok sonradan hdpli olduğunu ogrenirsem işler değişir ama sıkarım topuğuna:D

0|0
    0|0
  • ayni görüste olsa sevinirim ama olmazsa hain olmadigi sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • siyaset ve futbol ile iliglenmediğim için sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • fanatik olmadığı ve vatan haini olmadığı müddetçe sorun yok

0|0
    0|0
  • çok önemli. siyasette kemikleşmiş fanatikse yaklaşmasın.

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla onemli benim için

1|0
    0|0
  • Çok önemli değil..

1|0
    0|0
  • evet önemli

0|0
    0|0
  • önemli tabiki hainle işim olmaz

0|0
    0|0
  • tabiki hayır

0|0
    0|0
  • Aşk sınır tanımaz aşkın düşüncesi olmaz.

0|0
    0|0
  • Siyasetle kafayı yemediyse değil

0|0
    0|0
  • Bence farklı olmalı siyasi görüşü tuttuğu takım aramızda hiç yoktan tatlı bir tartışma olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...