Erkekler, Kızlar, Dolandırıldım ne yapabilirim?

Eskoort kaın numarası buldum internetten. Aradım saatlik 100, gecelik 500 dedi.
Atm den parayı yatır dedi. Önce 200 tl yatır dedi, sonra aradım tekrar 200 tl yatır dedi yine yatırdım hani hanfendi ile buluşacaktık? Diye sordum. Beyefendi 100 daha gönderin dedi onu da gönderdim. Ardından bana bir adamın numarasını verdi. Bu adam servisçi dedi bana. Adamı aradım. Kardeş sen bir 500 tl daha yatır dedi. Yok dedim. Kardeş o zaman senin paran yanar dedi. Tc numarası ve hesap numarasını biliyorum. Paramı geri alabilir miyim? Ptt den yolladım.

0|1
17

En İyi Erkek Görüşü

• çok büyük sazanlk etmişsiniz. öyle bir muhabbet mi var? hiç mi anlamadın. seni dolandıracaklarını? yani çok bariz bir şekilde, 200 yatır, hee? 200 daha yatır oldu? 100 daha yatır, vay anasını ya. gerçekten süzme sazan çıktın sen.

0|0
    0|0
    • Kardeşim daha önce hiç öyle bişey başıma gelmemişti

• küfür ederek anlamanı sağlayamam, bunun senin görmen lazımdı, olaya şu açıdan bak, hadi 200 tl verdin, sonra seni tekrar aradılar araya laf karıştırıp 200 tl daha istediler, sen o 200 tl'den sonra, nasıl olurda verirsin? pazarlık diye birşey vardır, ben size 200 tl gönderdim. siz daha nasıl para istiyorsunuz diye ona sorman gerekirdi, aklını karıştırmasına izin vermemelisin. olursa olur, olmazsa başka birini bulursun zor değil bu kadar, ayrıca bir eskort 500 tl değil, taş çatlasın 300-350 tl'ye ayarlarsın araştırman lazımdı hemen al 200 tamam al 200 daha oh oh ne güzel al 100 daha, sen çok saf çıkmışsın. ayrıca telefonla olmaz, bir daha ki sefere yüz yüze herşeyi konuşup ona göre karar alıp gün belirlemelisin. telefonla keklenmek kolay, sen çok yanlış iş yapmışsın, ayrıca eskort geldiği zaman ona değil o sana gelecek ve sen onu götüreceksin. otele mesela, veya bşka bir yere, hadi beni götür dersen ona alır seni götürür taa ebesinin nikahına orada sana 2-3 bıçak bütün paran gasp edrler

• uyanık ol uyanık...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Bende eskortluğ başlayacağım. Para kazanması ne kolaymış. :)

0|0
    0|0
  • Alırsın da ayıptır böyle bir halt yiyosun bide utanmadan sıkılmadan burada anlatiyorsun

0|0
    0|0
  • troll kesin

0|0
    0|0
  • Alamazsın. kendi isteğinle yatırmışsın.

0|0
    0|0
  • Nasıl yedin bu numarayı
    Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Eyvallahta kardeşim. Daha önce eskoorta gitmedim ki

• Baştan verdik diye oldu zaten

• Odada vereceksin
      Görmeden değil :)))

• Haram sevda pişmanlıktır. Ders al

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...