Okuldaki begendigim cocukla nasil tanisabilirim?

Ben bu sene yeni bir okula basladim. Okul yeni oldugu icin ogrencilerin de hepsi yeni ama cogu arkadaslariyla falan gelmis. Herneyse iste bizim sinifta 16 kisilik 4 kiz 12 erkek var o yuzden sinif kizlar erkekler diye ikiye ayrildi full erkek muhabbeti yapiyolar bende aralarina katilmadigim icin sessiz kiz damgasi yedim. Bizim sinifta Burak diye bir cocuk var baya iyi bir cocuk, bide bunun en yakin arkadasi var Anil diye ama o baska sinifta. Ben bu Anil i baya begendim ama cocukla tanismiyoruz ben tanismak istiyorum ama gidip meraba tanisabilir miyiz falan da diyemem cunku utangacim ve kendimi guzel bulmuyorum ozguven sorunlarim var biraz bunu kabul ediyorum. Lutfen bana bikac tavsiye verin 1 ay oldu hala tik yok. Hoslanman karsilikli olmasa bile yakin arkadas olmak istiyorum lutfen yardimci olun
Güncellemeler:
Bu arada kizim ve lise sondayim

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkekle tanışmaya çalışan bir kız mı gördüm ben acaba, ilginç, sadece otursan, bir tane connected hesabı açsan salçalar toplanır etrafına, başını duvara mı vurdun ya da yeraltında mı doğdun

0|0
    0|0
    • Benim baskalarinin basima toplanmasi gibi bir derdim yok ben birini begendim onunla olsun istiyorum

• Onun görüş alanında olman lazım ki aşk kendiliğinden olan bir şey, mesela bunun gibi
      Aşktan Hikayeler - Pusula YouTube ile izleyebilirsin
      Pusulanı bul

• Izledim videoyu guzeldi

En İyi Kız Görüşü

• Burakla samimi ol, burak aracılıgı ile onunla konusma fırsatı bulabilirsin belki

0|0
    0|0
    • Burakla tek konustugumuz dersler odevler nasil ilerletirim arkadasligi

• Sabahları günaydın demeyle basla mesela. durup dururken naber de felan böyle böyle

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Anıllar piç olur :D facesi felan varsa ekle bildirim yağmuruna tut

0|0
    0|0
  • Kimseye bakma sen kendin ol sadece. olursa olur hayırlısı olsun demek lazım.. üzülmeni istemem

0|0
    0|0
    • Of aynen hayirlisi olsun bakalim da oyle bisey yapmayinca da olmuyo pek

• Ona sinyaller yolla hoslandigini ilgilendigini belli et baktin acilmiyor sen at ilk adimi

0|0
    0|0
    • Ne gibi sinyaller mesela

• Ama cocukla farkli siniflardayiz tanismiyoruz nerden bilicem

• Arastir ogren iste hem direk dikkatini ceker hemde tanisma yolunda adim atmis olursun biraz aklini kullan cevreni falan bulundugun konumlari dusunerek plan yap

• Onun olduğu ortama gir illaki konuşursunuz. Biraz da sen konuş çocukla yani. Utanırsan olmaz.

0|0
    0|0
    • Ortamlarimiz cok farkli tek ortak arkadasimiz Burak var onunla da derslerden odevlerden konusuyoruz konusursak

• O zaman burakla biraz daha çok konuş ordan ortak ortama girmeye çalış.

• Onlar full erkekten olusan bir grup ve surekli sigara muhabbeti donuyo sigaraya cikiyolar falan ben icmiyorum sigara

• Once sessiz kiz modundan cik

0|0
    0|0
  • Boşer ne yapcan sevi :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...