Bir erkek kendinden yaşça küçük birine karşı kendini nasıl hisseder?

Yaşça kendinden küçük olması avantajı, dezavantajı nedir mesela? Küçümser mi o kişiyi. Örneğin 7 yaş 15 yaş arası fark var

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Bana hep ters gelir sahsen dusunsene seb 10 yasindayken o daha yeni dogmus oluyor ve nedense hep kizlarda kendilerinden buyuklere asik oldugunu sanirlar fakat cok azi onlarla evlenir geliri ne yapar blyonmuuu... basini oduvardan bu duvara bulur sonra donup arkasina kaybettiklerine bakar o kocaman hayatina...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bunun altındaki asıl neden erkeğin kadna daha kolay hükmedebileceğini düşünmesi

0|0
    0|0
    • Evet yani bakıyorum adam benden büyük ama bana emrediyo benim adıma karar veriyo. Ben çok küçük bir kız değilim ama yinede kendi yaşından dolayı bir babalık taslıyo hatta baskıcı bir baba gibi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

213
  • Yaşında adamsa süper ötesi bence. Sana küçümser gözle değil, göz bebeği gibi bakıyor. Yaşları ne olursa olsun bütün seven adam böyledir. Benim eşim benden 2 buçuk yaş küçük fakat hala küçük cocukmusum gibi adıma kararlar almaya ÇALIŞIYOR

0|0
    0|0
  • Neredeyse 30 karakterinin olgunluğunun tam oturduğu güzel bir yaş sen çok üzerine düştüğün için öyle bir yol izliyor olabilir sen onu yaşlı göstermeye bak 40larında bir adam sana o şekilde hükmetmemeli.

0|0
    0|0
  • Ben kendimden 15 yaş büyük biriyle beraber olmuştum. avsntajlarıda var dezavantajlarıda. karşında ne istediğini bilen olgun bir bayan olması seninde ona kariı ifadelerini kolaylaştırıyor. iletişiö çok daha kolay bir erkek olarak değerli hissediyorsun. bu konuyla ilgili yazıcağım çok şeyler olur ama bukadarı burada yeterli

0|0
    0|0
  • 3 4 olsa neysede 7 yaş büyük bir fark adam askere gidip geliyor tam erkek olmuş kız daha ergenliğe yeni girmiş yanlış o işler yaşı yaşına huyu huyuna

0|0
    0|0
  • Devir değişti o olgun diye çok istediğiniz erkekler elde edince sizi bırakıyor sonra bizim kafamızı karıştırıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Küçümseyebilir... Ama kız küçük göstermiyosa sevedebilir.

0|0
    0|0
  • Ben 20 nisanlim 26 yasinda hicte oyle bir durum yok alakasi da yok

0|0
    0|0
  • kız olumlu bakrsa çok iyi hisseder brad pitt zanneder kendini.

0|0
    0|0
    • Ben adamı seviyorum fakat muamelesi küçümser gibi. Benim adıma karar alması vs dikkatimi çekiyor. O niye brad pitt hissediyo peki

• bunun detayını anlatırım sana ama burad aüşendim şimdi

0|0
    0|0
  • İnsan kendinden büyük olanları daha ilgi çekici buluyor

0|0
    0|0
  • ne olacak hisseder aşkın yaşı yok

0|0
    0|0
  • Kendimden 7 yaş küçüğü çocuk yahu :)

0|0
    0|0
    • Senin için öyle de ben neredeyse 30 olucam işte 40 gibi yaşlarda olan adam beni sanki küçümsüyor gibi. Ben kendi başıma düşünemem bişey beceremem vs

• İtici geliyor zaten. Dediğin gibi de kasıntı

• Boşver lavuğu :)

• etkilenir ama suçlu hisseder

0|0
    0|0
    • Nasıl suçlu yani? Bende adamdan hoşlanıyorum ama babam gibi baskı kurmaya çalışıyo bu da kendimi yetersiz çok toy filan hissetmeme neden oluyo

• Erkeklerin çoğu bunu yapıyo o halde tüm erkeklerden uzak durmalıyım. Çok saçma. Helede yaşça büyük erkeklerin bu sorunu var.

• Bunun yaşla alakası yok. Kişilikle alakalı. Ben sevmem üzerimde baskı olmasını ve insanlar üzerinde baskı kurmayı.

• Avantajlari cok :)

0|0
    0|0
  • Olamaz mı olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...