Sizce sınıf whatsapp grubu kurayımmı? Ama ya ters karşılarlarsa? Detaylar soruda?

Yeni bir okula basladım 2 hafta once ve bu yeni sınıfta pek sosyal ve aktif bir tip değilim yani en azından şu anlıkkk. Ve sizce sınıf whatsapp grubu kurma bahanesiyle herkesin numarasını alıp tanışma şansım olur mu? yoksa beni ters mi karşılarlar? Hani onlarla pek yakın olmadığım için -sen nerden çıktın sana mı kaldı grup kurmak- gibi mi karşılarlar? Amaa eğer kurmazsam da sınıftakı diğer kızlar ve erkeklerle yakın olabilmek için hiçbir şansım yokkk. Sizce ne yapayım?
Güncellemeler:
ARKADASLAR LUTFEN YORUMMM

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• bizde de aynı bölümden olanlarla aynı grup yapmışlardı ve ben çok kızmıştım önüne gelende numaram olmuştu, çoğu tanışma amaçlı yazıyordu. izin aldıktan sonra yap bence. özel hayatına kadar sokmak zorunda değil kimse kimseyi..

0|0
    0|0
    • ama zaten 20 kisilik bir sınıfız ve tanışmak isteyen olsa sınıf ortamında tanışmazmı zaten :) ve de su an bende hicbirinin numarası yokk pazartesi gidip teker teker "sınıf grubu kurucaz da numaran neydi seda" vs vs diyerek alıcam numaralarını istemezlerse vermezler :) Sizce yapayımmı? Boyle doğru olurmu?

• ben zannetmiştim ki ünidesin..
      sınıfsa sorun olacağını zannetmiyorum. Söylediğin gibi yap.. Umarım arkadaşlık kurmanda işe yarar. :)

• cok tesekkurlerrr umarım :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben sevdiğim kızın numarasını sınıfın whatsapp grubundan aldım :D

0|0
    0|0
    • hmm süperr :D

• yani sen bilirsin :D

• Peki acaba garip kaçar mı çünkü şu an pek kimse birbirini tanımıyor sınıftan samimi olanlarda 5-6 kişilik bir kız-erkek grubu var onlar ve ben onların arasında değiilim. Yani acaba kurmak istesem sınıftan pek kimse konuşmazsa onlar da zaten kendileri arkadaş oldugu için özelden konuşurlarsa salak gibi grup bomboş kalırsa nolucak :( ve yönetici ben olucam :(

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • olur mu yap tabii ödevlerde yardımcı oluruz bibirimize felan dersin

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun içiin :) hem bu bahaneyle herkesin numarasınıda almış olurum heheh :D yapıcam valla pztsi :))

• Rica ederim işe yarar en azından başta bir kaç kişide olabilir o yüzden dert etme bunuda :)

• Biz kurduk bir sorun çıkmadı fikri at ortaya

0|0
    0|0
    • atıcam pazartesıı tesekkurler yorum ıcın :)

• Rica ederim kızlar konusunda sıkıntı olursa facebook grubu da olabilir oda aklında bulunsun derim

• istediğini yap

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...