Karşı cinsinizle konuşurken sıcak kanlısınız emoji kullanıyorsunuz ama o koymuyor naparsın?

Hoşlanıyorsunuz veya normal konuşuyorsunuz emoji kullanıyorsunuz gülücükler falan karşınızdaki de emoji kullanmıyor hiç ve ben hep böyleyim diyor ne düşünürsünüz o an ne yaparsınız moraliniz bozulur mu?

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• ister yüz yüze ister mesajla ister telefonda olsun karşı taraftan konuşmak için bir heves olmadığını fark ettiğim anda o konuşma orada biter.

0|0
    0|0
    • Haklısın kral heves önemli

En İyi Kız Görüşü

• Basima geldi kotu hissettiriyor. O yuzden mesajlasmayin acin konuşun ya da buluşun

0|0
    0|0
    • Gerçekten yani bana diyorki zamanla bişeyler paylaşırız elbet şu an derse odaklanalım güzellik dünya tatlısı diyorum bunları demezsen sevinirim diyor neymiş 2. Günden denir mi sanki aşkım bitanem dedim ne yapmaya çalışıyor sence

• Haklısın da iki günden değil bu sadece iltifat sonuçta nolacak ki bundan

• Olsun her seyin zamanı var ilk zamanlar birbirinizi taniyin iltifat gereksiz hatta olmamalı. Derse odaklanmak istiyorsa da birak odaklansin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

54
  • Hiç emoji kullanmayan kız arkadaşlarım olmadığı için sorun yok 😄

0|0
    0|0
    • Şanslısın kral beni hep manyaklar buluyor mk :D

• Fark etmez yani ama güldüğünü üzüldüğünü anlamam için kullanmali

0|0
    0|0
    • Ya o ayrı zaten ama hani konuşuyorsun sen sıcak kanlı ve ilgili davranıyorsun emojili falan karşındaki öyle konuşuyor sorduğumda da saçmalama dedi bu benim normal halim sana zorla konuşmadığımı söyledim dedi

• işte sanaldan flört tanışma sevgili işlerinin boktan olmasının nedenlerinden biri

0|0
    0|0
    • Niye böyle dedin ki

• bir tane emoji atmadı diye soğuk gıcık egoist izlenimi olur ve bu izlenimler ne kadar doğru ama neye göre emoji ama yanında yüz yüzegöz göze olsan doğru izlenimi yaratırsın ve doğru bir izlenim olur

• Haklısın bu konuda kendi konuşmak istedi konuştuk yazışıyoruz bana bu sene önemli sevgili olmayı düşünmüyorum arkadaş olalım dedi kabul ettim ondan sonra ne olur bilemem dedi sence ne demek istedi

• Bozulur ama belkide svmesiği için koymuyorda olablr

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum zorla mı konuşturuyorum bir sorun varsa böyle davranma direk söyle dedim bu benim normal halim saçmalama zorla konuşmadığımı söyledim sen bunu sorunca sinirleniyorum dedi

• Zorla kimse kimseyle konşmaz o kendini agırdan alıyodur peşinden koş istiyo😊😊

• Ben random seviyorum ya jdjajdaj

0|0
    0|0
  • döverim onu

0|0
    0|0
    • Hahahha parmaklarına parmaklarına :D

• Koymayana ben de koymam.

0|0
    0|0
  • çok fazla takmam, sıkıntı değil benim için.

0|0
    0|0
  • yani kullanmalı önemli bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...