İlk görüşte aşık oldum, ne yapmalıyım?

Üniversitede ilk görüşte aşk vardır ya ha işte galiba ondan oldum :( ama daha önce böyle bir ortamda bir kıza nasıl yaklaşılır ne desem niyetimin kötü olmadığını anlar. Kız bayağı bir utangaç erkeklerle konuştuğunu bile görmedim. Gerçi ben de bu konuda pek iyi sayılmam. Arkadaşıyla arkadaş ol deseniz daha yeni tanıştığı için arkadaş sayısı 1-2 onlar daha utangaç. Hefkes istediği görüşü yazabilir. Uzun uzu yazardım ama sıkmayayım.
Güncellemeler:
Olmadı arkadaşlar 3 aydır her gün uğraştım hep bir adım attım maalesef ki olmadı

0|0
4136

En İyi Kız Görüşü

• Benim ünide ilk senemdeyken bende utangaç göz açmamıştım ilk görüşte aşık olan çocuk yanıma geldi tanışma teklif etti ve beni her gördüğünde girdiğim şeyleri anlattı bana ve gerçek olduğuna inandım kabul ettim 7 günde sevgili olduk 1 yıla yakın çıktık ama güzel bişe seni dış görünüşünle tamamrn beğenen biri ama şimdi ise ilk görüşte aşk inanmıyorum. Göz açtım bayağı hemde çok kız göz açmamış bir tipse etkilenir yanına gidip tanşmandan. Eğer göz açmış bir kızsa ben gibi kapında sürüldürmesini bilir seni çok çektirir öyle kabul eder. Yani sen rahat ol koş peşinden koşabildiğüb kadar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4035
  • En klasik yöntem dersle ilgili gidip bir şey sorarak muhabbet açmak. Sonra zaten klasik tanışma nereden geliyorsun ailenle mi yaşıyorsun yoksa yurt mu falan soruları sor. Arada ufak da olsa hoca dedikodusu derken muhabbeti geliştirmeye bak. Kolay gelsin :)

2|3
    0|0
  • Bu tarz konularda biraz hızlı davranmak önemli bence çünkü gerçekten yemeyenin malını yiyorlar şahsen başıma geldi :( sana tavsiyem elinden geldiğince aynı ortamda bulunmaya çalış bir şekilde tanışmaya bak not bahane edebilirsin bir şey sormak için vs bir iki bir iki yakınlık kurabilirsin :) sosyal medyadanda takip edebilirsin aynı zamanda biraz uyanık olmak lazım 😁

2|3
    0|0
    • yemeyenin malini yediler demissin nasil oldu? Merak ettim :)

• Bence cok kasma kendini.. zamana birak.. ama ona olan ilgini az da olsa belli et.. eminin fark edecektr.. sonrasina zaman karar verir rahat ol

0|1
    0|0
    • İlgimi nasıl belli ederim. Bakma gibi mi aşırıya kaçmadan veya az az konuşma

• Saol bizim sınıf 200 kişi olduğundan biraz uğraşmam gerekecek :)

• Asik olan adam yapar guven kendine:)

• bakıs ve mımıklerle kızı etkılıye bılır kendı nıyetını bellı edebılırsın ama davarnıslarında onemlı cok serserı gozukursen olmayabılır veya cok sunepede gozukme yarı tuttur sonra derslerden oldugunuz sehırden konular ac konus merhaba falan sonra haftasonu ne yapıyosun de aksam bulusalım falan de ılerlet ama bıraz elını cabuk tut baskası kapmasın

0|1
    0|0
  • İnternetten bulabilirsen ordan iletişime geç derim veya aynı ortamlarda bulunmaya çalış bir arkadaşını fisfikle kızın arkadaşlarından biriyle tanissin girişken biri olursa iyi olur onlar görüşmeye başlarsa ara yapmalarida kolay olur :)

0|1
    0|0
  • bulunduğu yerde hep bulun sana ihtiyacı olacaktır illaki o zaman kendini göster şu an bir sey yapma yaparsan ciddi olmadığını düşünür uygun zamanı kollamalısın

0|1
    0|0
  • Zamana bırak bence hem ilk görüşte aşk değildir o sadece begenmissindir bence ama arkadaş olmaya çalışabilirsiniz hızlı davranma hızlı davranırsan eğer kız dediğin gibi utangaçsa kaçar benden soylemesi

1|1
    0|0
  • Utangaç birine yaklaşmak biraz zordur. Kendimden biliyorum.
    Eğer arkadaş ortamından tanıdığın biriyse yavaş yavaş konuşup sohbet etmeye çalış. Hani sanki hepsiyle aynı muhabbeti konuşup sohbet ediyormuşsun gibi. Biranda yaklaşman onu huzursuz edebilir. Biraz zaman alan bir şey olsa da durum bu. Sana alıştığını hissettiğin an da yavaş yavaş özel olarak konuşursun.

0|1
    0|0
  • Kardeşim sen üniversiteye alışınca emin ol oyle yuzlercesi çıkacak karşına ama sen yine de buyutme bence

0|1
    0|0
  • yok bence direk git sen arkadaş ol onunla bölümünden falan bahset nerden geldiğinden ona sor felan hiç arkadaş sokma araya :)

0|1
    0|0
  • Olabilir ama boş iş ha dersenki ne kadar giderse o kadar yaşarım o ayrı.

0|1
    0|0
    • Yani sürmez diyorsun değil mi

• Bana göre yürümez ama insanlar genelde yürür der sonrada niye bitti der çünkü bir ilişki tamamen hoslantı algısıyla başlarsa yürümez kaldıki üniversitede aşk terminale kadardır.

• eline beyaz bayrak alıp usulca yanına yaklaştıktan sonra korkma mikmicem de

0|3
    6|7
  • Bence skma kendini durmadan kiza kendini fark ettir. Önünden geç 1 2 kere yanlislikla çarp özür dile seni gark ettiği an kitabina dolabina masasina anlamli birşeyler birak

0|1
    0|0
  • Bende sinifta tek takilirim kimseule konusmam cekingenlikten degil ama tanimadigim biri gelse seni seviyorum dese guler gecerim

1|1
    0|0
  • Seviyorsa git konuş. Kızı kaçırma. Utangaçsa utangaç. Arkadaş şeysiyle yaklaş, devamı gelir inşallah.

0|1
    0|0
  • Göz teması kur başka bişi yapma üstüne gitme kızın kulüpleri araştır tiyatro vs falan hangisine üyeyse o tarafa koştur :)

0|1
    0|0
  • Bence biraz bekle izle onu herkes ortama alissin bir sonra onla ya da arkadasiyla tanisip duygularini paylasabilirsin :)

0|1
    0|0
  • İlk görüşte aşkı bilmem ama ikinci bakış haramm be kardeşim

0|1
    0|0
  • Beni böyle sev izle, tam senlik. Üniversiteli asiklar :D

0|1
    0|0
  • Başkaları arayı açmadan sizin adım atmanız gerekiyor

0|1
    0|0
  • Ilgili oldugunu belli et. git konus utanmana gerek yok yoksa onu kaybedersinn

0|1
    0|0
  • boşver yakında kep fırlatırsın iş aş derken gider :)

0|1
    0|0
  • zaman kaybetmene gerek yok. kız ne kadar utangaç olsa da, samimi bir şekilde karşısına çıkıp konuş. senin dürüst olduğunu hissederse zaten konuşacaktır seninle.

0|0
    0|0
  • Evet üniversitede gerçek aşkı bulma ihtimali daha yüksek

0|0
    0|0
  • Birak akisina bende gectim o yollardan 5-6ay surdu ama guzel bitti benimkinin sonu ufak ufak muhabbet kurmaya calis zamanla olur gider gerisi iyi veya kotu

0|0
    0|0
  • Git yanına otur konuşmaya çalış kalem iste silgi iste dersi bahane et

0|1
    0|0
  • Sürekli onu takip et, zamanla arada bir bağ oluşacaktır istemeden :)

0|1
    0|0
  • Topla cesaretini seninle tanışmak istiyorum de sıcakkanlı bir şekilde illa bir cevap verir

0|1
    0|0
  • kızla yavaş yavaş yakınlaş bence ve ona açıkla utangaçsa bile erkeklerle konuşuyodur sevgilisi yoksa demi?

0|0
    0|0
  • bence biraz zaman gecsin veya telefon nr yaz birsekilde ver kitabinin arasina koy mesela

0|1
    1|0
  • git konuş kapmasınlar içinde kalıcagına dışına vursun öyle yaşama

0|1
    0|0
  • Yok kanka o aşk değildir abazalıktır aşk olsa duramazsın :D

0|0
    0|0
  • Bob MArley Reisin de dediği gibi...
    Bu devirde ilk görüşte aşık oldun oldun adamım... Yoksa 2. görüşte kimin ne mal olduğunu anlarsın...

0|0
    0|0
  • Aşk diye birşey yok kendine gel :D Hoşlanmışsın sadece (: (: Git konuş

0|0
    0|0
  • Böyle konular açıyorsunuz ayrılınca da ayrılık-aşk açısı konusu açıyorsunuz

0|0
    0|0
  • aşkının peşinden koş yoksa ünide bir kıza 20 erkek düşüyo hızlı olmazsan kaparlar kızı

0|0
    0|0
  • Ayvayı yemişsin, hayırlı olsun :)

0|1
    0|0
  • hacı seviyosan git konuş bence.

1|1
    0|0
  • Bence biraz bekle. Hemen pat diye acilma yani

0|1
    0|0
  • Ask yalan, iki yudum su ic gecer.

0|3
    0|1
  • Git konuş bence

0|1
    0|0
  • bende oldum, yürüdüm şimdi birlikteyiz

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Yavas yavaş adımlar
    ufak ufak sohbetler

1|1
    0|0
  • ilk görüşte aşk yoktur hoşlanma vardır.

1|1
    0|0
  • Bende her gun bir kaç kez oluyorum

0|1
    0|0
  • Hoslantidir o askin tadini bilmiyorsunuz

0|1
    0|0
  • son görüste ayril

0|1
    0|0
  • İyi bakalım.

0|1
    1|0
  • sosyal medyayı kullan yokla bir bakalım:)

0|1
    0|0
Daha Fazla
25

Benzer Benceler

Yükleniyor...