Akrep erkeğini nasıl etkileriz?

Akrep erkeğini nasıl etkilersin, akrep erkeği sevdiği kadına nasıl davranır, kısaca bu akrepler ne ayak bir anlatsanıza 😁

0|0
710

En İyi Kız Görüşü

• Vala farketmeden olmuş:) kontrol Manyağı dır. Hakimiyet kendisinde olsun ister. Guvenmediği birini yanında tutmaz. Hırslı kendine güvenen inatçıdır. İstediğini elde eder. Fazla sahiplenici, ukala insanlardan nefret eder. Yaratıcılıktan hoşlanır. Biraz gizemli halleri severler. Birazda ağzından lafı kerpetenle alınan biridir. O seni çok iyi bilir ama sen onu senn onu tanıdığın kadar tanıyamazsın o yuzden ona sorma gözlem yap;) ama her kadın bir akrep tarafından ömründe bir kerede olsa sevilmeli bence :)

1|0
    0|0
    • Fazla sahipleniciden kasıt ne? Yani kıskanç tiplerden falan mı? Öyleyse bitti bu ilişki burada 😂😂

• Sevgilinin sevilmenin tadını çıkar :)
      Teşekkkürler

• aynı beni anlattın bende akrep burcuyum :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir akrep olarak ben ; olgun bir kiz isterim karsimda dusunerek hareket eden eglenmeyi cilginliklari seven ama dur demeyide bilip kendini bozmayan biri. ASK'a ben gibi derin bakmali hissetmeli sevmeyi bilmeli en onemlisi guvenebilecegim biri olmali. Benim yasadigim ASK siradisidir bambaskadir hergun yeniden ve artarak ASIK olarak sevdigim insana. Duygusaligi cok severim yani kalbinden gecenleri dile getirecek gosterecek hissettirecek. Beni sevdigini bana guvendigi goreyim kucucuk seylerle dunyanin en mutlu adami oluveririm. Benim icin eger ASIKSAM artik herkes aynidir yalnizca o Farklidir birgun degik bir omur yetmeyecek kadar cok severim onu. Bu kisiden kisiye degisir elbet. Genel karakteristik ozelligi hisli ve duygulu yasamasi akrep erkeginin.

1|0
    0|0
    • Madem böyle körü körüne seviyor, uzak mesafede olmaya dayanabilir mi? Akreplerle çıkan arkadaşlarım seven akrep çin de de sever hiç farketmez diyor ama, doğrusu korkuyorum unutmasından, başkalarına bakmasından.

• Peki çok teşekkür ederim.

• Rica ederim , faydali olabildiysem ne mutlu.

• Bir akrep erkeği olarak şunu diyorum sevdiğine inandır onu bide ilgi göster

1|0
    0|0
  • Sen bu kafayla hiç bir şeyi etkilyemezsin. Allattinin sihirli lambasınada inanıyor musun?

0|0
    1|0
    • İnanırım canım, sana ne?

• Seni mi şikayet ettim diyorum şaka mısın sen. Hey Allah'ım. bir git ya sabh sabah 😂😂😂😂

• sie *

• Akrepleri anlayamazsin :) Ancak kendilerini sana acarlarsa anlarsin iç dunyasini etkilenme konusuna gelince akrep erkeginin kalbine giden yol güvenden gecer guven vereceksin onun vazgeçilmez oldugunu hissettireceksin biraz egosuna duskun olabiliyor ama kisiden kisiye degisebilir. Sonra hayatinda sadece akrebe yer vericeksin erkek arkadasin bile olmayacak olsa bile oyle buyuk bir gizlilikle saklamalisinki engel olmasin sana. ya da hoslandigin cocuktan baska erkek olmayacak arkadas olarak bile. Saklayip yakalanirsanda bu hic iyi olmaz dusunmeden yol verir. Bol şans 😊

1|0
    1|0
  • akrep erkegiyim biz tutkulu ve acik sozlu severiz. imalardan hoslanmayiz hersey direkt olcak ve kiskaniriz. okumune severiz cinsellik en usta oldugumuz alandir bir bilot edasinda ucus yaptiririz. yeterki yuksekten korkmasinlar

0|0
    0|0
  • şağ ayak :D
    ben akrebim
    Hakimiyet bende olsun isterim
    kolay kolay güvenmem
    egoistleri sevmem
    yaratıcıyım
    gizemliyim
    cevremdekiler beni çözememiştir

0|0
    0|0
    • Buradaki "egoist" kelimenin tam anlamıyla egoist mi? Yani şöyle sorayım, nefret ettiğiniz şey bencillik mi, özgüven mi? Şahsen kendine güvenen birisiyim. Yanımdaki adamın da öyle olmasını isterim. Öyle biri de zaten, kendine ciddi manada güvenir, benim özgüvenim onun kendine güveninin yanında hiç 🙊 ama yine de bendeki özgüven onu rahatsız eder mi bilemiyorum, kafamı kurcalıyo bu durum? Help 😁

• bencillik

• Erotik ol xd seksi ol xd memen ac xd taş giibi ol xd o zaman biz seniniz xd

0|0
    1|0
  • Bune ya butun gizli kullanicilar burclari soruyor bikkinlik geldi artik

0|0
    0|0
  • Çok zoruz çokkkk :D Beni ayarlayana Çokokerem alacam :DD

0|0
    0|0
  • Akrep kolay aşık olmaz aşık eder.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Akreptenn uzakdurrr ;) asiri kiskanc siniri yok asabi piskopatlik derecesinde cift karakterli ugrasilacak gibi degiller cinsellikte sinirlari yok ama bir kuserseler tikkk yok yani cins onlar cinss kac kurtar kendinii ;))

1|0
    0|0
    • yanliz55 fazla karakter göz çıkarmaz :D milleti bizden soğutmayın

• 0|0
    0|0
    • Hahahahhajajaaj gülmekten öldüm

• Benim ilk konustugum akrepti sahiplenici cozulmez bir karakter ilgi ister ve alinirlar olmadi ama onu hc umursamadim konusmamiz bitti ondan sonrada kimseyle konusamadim yani akrepler bir baskadir gercekten kendine bagliyo

0|0
    0|0
  • @Sametiedi
    @Rusasigi Sizden bahsediypoalr :d. d. d.. Ddddd

0|0
    0|0
  • @Rusasigi sen akreptin değil mi? Anlat bakalım hanım kıza..

0|0
    0|0
  • Uzak dur bence onlardan =/

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...