Evcil dostlarınız için hangi multivitamin destegi kulanıyorsunuz?

MavimsiTurnusol

Bu konusa kafam cok karışık herkesin bir önerdigi marka oluyo ama yararı konusunda kafam cok karışık bu konuda bilgisi olanlar var ise yardımcı olabilirmi hem bagışıklık sistemine iyi gelip hemde tüy desteği veren bi multivitamin siz hiç kulanıyomussunuz yoksa kılanmama taraftırımısınız?

Evcil dostlarınız için hangi multivitamin destegi kulanıyorsunuz?