Anestezi bölümü okumalı mıyım?

Seray123okan

Arkadaşlar sorum şu şekilde öncelikle ben pamukkale üniversitesinde işletme bölümün de okuyorum fakat bana göre bir bölüm değil onu anladım. ama okulumu seviyorum ben de söyle bişey düşündüm daha doğrusu sizlere sormak istiyorum böyle bişey var mı diye bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler 😊🙏
1. Okudugum üniversiteden kaydımı sildirip üniversite sınavına tekrar girdiğim de farklı bir bölümü seçip aynı okulda okuyabilir miyim?
2. Her zaman içimde bir yerler de sağlık okumak hevesi vardı bende önceliğim hemşirelik ama eğer olmazsa anestezi bölümünü okumak istiyorum sizce nasıl bir bölüm? Geleceği var mı özellikle sağlıkçılar cevaplarsa sevinirim.
3. Kız meslek lisesi çıkıslıyım meslek lisesi çıkışlı olanların önlisans direk geçiş hakları vardı artık kaldırıldı bu durumda da eşit miyiz? kolatylıkla yerlesebilir miyim?
4. Bana sağlık da onerebilicegınız onu açık atama zorluğu çekmeyen bir bölüm var mı?
5. Çok soru sordum kusuruma bakmayın cevaplarsanız çok sevinicem Çok teşekkür ederim şimdiden 😊🙏
(SAÇMA SAPAN KONUYLA ALAKASIZ YORUM YAPMAZSANIZ MEMNUN OLURUM SAYGI ÇERÇEVESİNDE CEVAPLAYIN LÜTFEN )😊

Anestezi bölümü okumalı mıyım?
7 Görüş