Defacto, Lc Waikiki gibi yerlere nasıl iş başvurusu yapılır?

EcringG
Defacto, Lc Waikiki gibi yerlere nasıl iş başvurusu yapılır?
Bu yerlere özellikle oturduğum çevredeki yerlere nasıl iş başvurusu yapabilirim?( Part time olarak) Sigorta yapma ihtimalleri nedir? Çalışma koşulları nasıldır? Ben daha önce hiçbir yerde çalışmadım bunu göz önüne alırsak beni yinede işe alabilirler mi? Defacto, Lc Waikiki gibi yerlere nasıl iş başvurusu yapılır? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Not: Bim de olur :dd
Defacto, Lc Waikiki gibi yerlere nasıl iş başvurusu yapılır?