Açıköğretim lisesinden yeni mezun oldum, üniversite sınavına girip hukuk okumak istiyorum. Nasıl bölüm seçerim?

Gizli Üye
Üniversite sınavı için normal okulda okuyanlar sayısal sözel ya da ea dan girebiliyor açıköğretim lisesinde böyle bir şey yok ben sınava girince nasıl giricem ya da bir şey yapmam lazım mı ea seçmem için
Açıköğretim lisesinden yeni mezun oldum, üniversite sınavına girip hukuk okumak istiyorum. Nasıl bölüm seçerim?