Eczanede çalışıyorum, ayda 2400 TL alıyorum. Çıksam başka yerde tutunabilir miyim?

Gizli Üye

sabah 9 da gelirim temizliğime başlarım hiç durmadan öğlene kadar yaparım öğlen yemeğe gidip gelirim geldikten sonra akşama kadar tekrar temizliğime devam ederim 5 dk durmam gözüne batar akşam iş çıkışı bile napıyorsun sen hadi çıkıcaz yapıyor ceketimi giymeye çalışıyorum sadece onu yapıcağına ortalığı toplayabilirsin diyor bilmiyorum çok yoruldum nerdeyse 7 8 ay oldu sigortamda 3 ay falan oldu yılbaşından sonra maaşım 3000 tl olucak çok az iş öğrenme namına bir şey yaptırmıyor bana herşeyi kendi yapıyor sen karışma diyor hani başka elemanıda yok bi ı bi ben napıyo anlamıyorum işten ayrılmak istediğimi söyledim ama devam etmelimiyim kafam çok karışık meslek güzelde patron kötü acaba kitaplar falan alıp kendi başıma öğrenebilirmiyim burdan çıkarsam su fabrikasında işe giricem sanırım orada yapabilirmiyim hiç bilmiyorum kafam çok karışık

Eczanede çalışıyorum, ayda 2400 TL alıyorum. Çıksam başka yerde tutunabilir miyim?
74 Görüş