Hemşireyim ama hem iş arkadaşlarımdan hem de doktorlardan mobbing görüyorum. Sevdiğim mesleğimi bırakmalı mıyım?

Gizli Üye

Küçüklüğümden beri hep hemşire olmak istemişimdir.
Tam hayatın içerisinden gelmiş biriyim. Babam ben 8 yaşındayken boşanma aşamasındaki annemi bıçaklayıp öldürdü. Kendisi hapse girdi. O kadar akraba içerisinden bir kişi bile bana sahip çıkmadı. Yurda verdiler. Çok itilip kakıldım ben çok yalnızlık kimsesizlik çektim. İyice içime kapandım ama azimli ve başarılı bir öğrenciydim. Hacattepe hemşirelik kazandım. Okulumu bitirdim. Üniversite okurken de egoist halden anlamaz çikarci insanlar vardi bir sekilde hallediliyordu ama simdi atandim calisiyorum ama surekli beni bezdirmeye calisiyorlar. Çok asağılanıyorum.
Konuşmaya çalisiyorsun terlermiş gibi cevap veriyorlar. Kimsenin işini dogru düzgün yaptığı yok. O kadar insanla ilgileniyorum mesai saatinde çay kahve içmeye gidiyorlar gülüşüp duruyorlar. Ben dk namaz kılmaya gittim şikayet etmişler. Bazı doktorlar da öyle. Yaşlı bir kadın 4 aydır yataklı serviste olan kocası için sıcak su istedi arkadaşım bağırıp çağırdı vermedi bize iş çikarma dedi yaşlı kadın ağladı ben gidip getirdim ya. insanlarda hiç merhamet kalmamış.
Kendimi kötü hissediyorum. Saçlarım dökülüyor. İştahım kesildi. İşimi bırakmalı mıyım?

Güncellemeler
2 ay
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! #TESEKKUR EDERIM @kürkmantoluhayri
Güncellemeler
2 ay
Görüşlerinizi okuyup hepsine olmasa da bi kısmına cevap yazabildim. Görüş paylaşıp yardımcı olmaya çalıştığınız için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim.🌺
Güncellemeler
1 ay
@Canerozkum tesekkurler.
Hemşireyim ama hem iş arkadaşlarımdan hem de doktorlardan mobbing görüyorum. Sevdiğim mesleğimi bırakmalı mıyım?
171 Görüş