Yıllar sonra yeniden üniversite sınavına hazırlanmaya karar verdim! Yeni üniversite sistemi hakkında bilgi verir misiniz?

Oceansoul
Selam KScanlar,
Yıllar sonra yeniden üniversite sınavına hazırlanmaya karar verdim! Yeni üniversite sistemi hakkında bilgi verir misiniz?
2013 yılında YGS ve LYS'ye girmiştim. Mezun olduğum bölümden memnun değilim, işsizim. Hukuk okumak için üniversite sınavına girmek istiyorum.

Yeni üniversite sistemi hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yıllar sonra yeniden üniversite sınavına hazırlanmaya karar verdim! Yeni üniversite sistemi hakkında bilgi verir misiniz?