En son beğenerek hangi filmi izlediniz?

YourName333

Aslında sorumda hem izlediğiniz ve beğendiğiniz filmleri duymak istedim, hem de izlemiş olduğum bir aksiyon filminden bahsetmek istedim.

Her hafta 1-2 film izlemeye gayret ediyorum çok yoğun olmama rağmen, yapmam gerekenlerin sonunda ödül gibi benim için bunlar. Zaten okumayı ve izlemeyi severim ama her tür, her kategori bana hitap etmiyor. Dizi izlemem mesela, yabancı dizi tutkunlarını da anlamam...

Vel hasıl, bu hafta izlemiş olduğum bir film var : The Gray Man (Gri Adam).

Filmin sonunda müthiş kısa kesit çizimi yapmışlar, onlardan bir kare

2014 yılında iki tane aksiyon filmi çıktı piyasaya, John Wick ve Adalet. Keanu ve Denzel müthiş oyuncular, çok çok üst düzey performansları var, hem de o yaşlarına rağmen. 2014'te aksiyonun içerisinde kurgu, silah kullanma sanatları ve inanılmaz güzel bir intikam dokusu katıldı. Tarihin en iyi filmleri değildi, olamazlar da, öyle bir kategori yok ama sinamaya altın harflerle yazıldı isimleri. O tarihten sonra da aksiyon anlamında o kadar beni hiçbir yapım tatmin etmedi. Görsellik, müzikler, işlenen konu ve gidişat, oyunculuklar hep bir yerde tıkanıyor. Ama The Gray Man güzel olmuş, ben müthiş keyifle izledim ve 2014'teki bu iki film serisinden sonra ilk kez böyle bir sinematik lezzet aldım. Kesinlikle öneririm.

Filmde, CIA ajanı Court Gentry (Ryan Gosling), kusursuz suikastleriyle bir efsane haline gelmek üzeredir, ancak üstleri tarafından verilen bir kararla avcıdan ava dönüşür. Soğuk kanlı katil Lloyd Hansen (Chris Evans) peşindedir. Court Gentry'nin kendine kurulan komployu ortaya çıkarması ise çok uzun sürmeyecektir. Her şeye rağmen müşterisini hayatta tutmaya çalışan Gentry, aynı zamanda kendi ailesinin emniyetini de sağlamalıdır. Ve konu bu koşuşturma üzerine kuruludur. Kısaca filmde anlatılan bu.

En son beğenerek hangi filmi izlediniz?

Ryan Gosling bildiğimiz gibi kuğul ve iş bitiren bir rolde.

En son beğenerek hangi filmi izlediniz?

Chris Evans burada kötü rolde. Bence artık tamamen kötü rol oyuncusu olsun, kusursuz oynamış :))))

En son beğenerek hangi filmi izlediniz?

Film ayrıca bir kitaptan uyarlama, kitabı da almayı düşünebilirim ileride.

Eğer '' Aksiyon '' kategorisinde bir film arıyorsanız, hafta sonunuz için mutlaka izlemenizi öneririm. Bu kategorinin son yıllarda çekilmiş; hele ki pandemide çekilmiş rezalet aksiyonlarına değinmiyorum; en kaliteli filmlerinden olmuş. Hele ki filmin ortalarında bir sürü suikastçinin ana karakterin peşinde olduğu kesimler görsel şölen, haberiniz olsun.

İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler, hayırlı cumalar ve hafta sonları ^^

En son beğenerek hangi filmi izlediniz?