Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Eylül ayında Amazon Prime'da, filmi kadar tutar mı?

KoşanFanta

Ay ay ay, canımın içi Yüzüklerin Efendisi serisi dizi oluyor. 2 Eylül'de Amazon'da yayında olacak. O kadar heyecanlıyım ki. 😍 Sosyal medya ikiye bölündü, kimisi heyecanla bekliyor. Kimisi de "siyahi elf mi olur" diyerek izlemeyeceğini söylüyor.

Sizce tutacak mı?

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Eylül ayında Amazon Prime'da, filmi kadar tutar mı?