Korku filmi izlemeyi seviyor musunuz bana en korku dolu filmi önerir misiniz?

uomoitaliano
şimdi sizle beni etkileyen olayı paylaşmak istiyorum
ben 1-6 yaşlarında falan evden sürekli kaçarmışım fırsat bulduğumda gezinir kaybolurmuşum bulurlarmış ama 1 kere dışında hiç ağlarken bulmamışlar korkmuyormuşum pek neyse 7 yaşına basıcakken mahallede arkadaş ortamında hayalet bile diyince korkan bir arkadaşımız vardı onla baya dalga geçerdik sonra o 1 gün geldi sanki olgun biriymiş gibi artık ben korkmuyorum dediği gün onun korkusu bana geçmişti tek başıma asla kalamazdım baya etkisi sürdü tabi bunun 15-16 yaşına kadar tek duramazdım gündüz bile bu yaşlardan sonra gündüz durabilmeye başladım ama akşamları asla sokakta bile tek yürüyemezdim 21-22 yaşında korkumu yendim ama hep tereddüt içindeydim karanlıkta arkamda biri mi var falan baya dönüp varsan görün aw oğlu falan diyorum ama korku eskisi gibi yok ama hep tereddüt şeklinde kaldı
hayatımda ilk defa 2 gün önce 1 korku filmi izledim biraz sardı efsunlu büyü filmini izledim bugünde dabbeyi izledim baya güzel sarmaya başladı
bildiğiniz güzel korku filmleri varsa en korku dolu olanı onu hem zevkle izlemek hemde kendimi denemek istiyorum etkilicek mi diye paylaşın lütfen
Güncellemeler:
30 gü
açıklama tam benle ilgili ve konuyla alakalıdır
6
4
Görüşünü yaz