Hiç hamam böceğii öldürdünüz müü?

Kadınlar bu böcekten nedense çok korkuyorlar sizde durum ne :D

6|0
597

En İyi Kız Görüşü

• Öldürmem, severim ve onu bir şey yardımıyla güvenli bir yere bırakırım.

4|0
    1|0
    • Türünün tek örneği, helal sana :D

• Burada yabancı yok biz bizeyiz:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 596

• ya şimdi korku değil o bilionuzmu daha çok böyle tiksiniyon azcık ama Allah yaratmış vardır bilmediğimiz bir hayrı. gördüğümde konuşuyom ya diyom kardeş sen bana yaklaşma bende sana bise yapmıom zaten anlaşalım saolsunlar dinliyolar çoğu zaman :D :)

1|0
    0|0
  • Hamam böcekleri inanılmaz yaratıklar ve aşırı severim hatta bir kaç tanesini incelemek icin toprak fanusta yaşatmışlığım vardır. öncelikle kafası olmadan 1 hafta yaşıyorlar 1 saatte 5 km gidebiliyorlar suda 1 saat kalabiliyorlar 280 milyon yil kadar yaşanmışlıkları var bence inanılmaz öldürmek saçma 😍

0|0
    0|0
    • Ahahahh :D Bir arkadaş kafasız yaşadıklarının yalan olduğunu söylemiş ama ben de öyle biliiyorum :D böyle farklı düşünmen güzelmiş ama ya:)) peki böyle haşere ya da sürüngenlerden hiç öldürdüğün bir şey oldu mu?

• Yok oldurme falan filan bende haserelere karşı

• Evde gördüğüm zaman hemen çığlık atarak uzaklasirim içeriye ilaç sikarim kapidan sonra kapıyı kapatır evden uzaklaşrm yarım saatte arkadaşımla gelirim ölmüş hamam böceğini attiririm

0|0
    1|0
    • Ya o kadar kolay ölmüyor ki onlar ilacı falan tınlamıyorlar hiç :D

• Allah'ın verdiği canı sırf korkuyorum diye alma hakkını bana kimse vermiyor
    Ha verseler bile bir canlının can çekiştiğini gormeye benim içim el vermez. Bir kağıt veya peçete parçasıyla dışarı koyulabilir illa öldürmek gerekmez.

0|0
    0|0
  • evet ama bilmeden bende terlik giyme huyu yoktur pek yururken ciplak ayak basmistim 🙊 hayvanin cirki cikmisti ayy bak nasil huylandim Şu an ikingun ayagimi nasil yikadim varya kes bilekten kurtul o derece olmustum tekrar hatrlattin sagolya. d. d.

0|0
    0|0
    • Valla böyle anlatınca ben bile tuhaf oldum :D Ama senin başına gelen talihsizlik ya bu herkesin başına gelebilir.. Kadınlar her böcekten olması bile hamam böceğinden çok korkuyor burada onca yorum var ve durum yine aynı.. Karşılaştığında sen ne yaparsın peki!

• valla ustumde gezmedikten sonra huylanip korkmam ama baktimki yerde yuruyo terlikle vuraaa vuraaa cirkini cikaririm sonra islak mendil veya peceteylr alip cope atarim orayida silerim guzelce 😄 napim bide fatihami okuyaym ya md

• Kocaman ama :D Öyle büyüklerden biriyle karşılaştıysan anlat diyoruz işte sana be.. Baya action oluyor sizin o anlar.. Ne ağzı sıkıymışsın

• Ben hayvanları çok severim. Öldürmeye kıyamam ama korkmam da. Küçükken öldürmüştüm bir kaç kez. Sert kabuklu olduklarından çıt çıt ediyor ölürken. Allah affetsin küçükken öldürürdüm, yazık oldu hayvanlara :/

0|0
    0|0
    • Çocukken olabiliyor böyle şeyler akıl tam olarak ermediğinden şimdi yapmıyorsan sorun yok:)

• Yapmıyorum yok :) Evcil olsalar da besleyebilsek. Dünyanın en temiz hayvanı onlar :)

• Harika, böyle düşünen tek kadınsın sanırım:))

• Ben olduremiyorum genelde gorunce benzim falan atiyor. Ama gece birkeresinde mutfaga girdim isigi actim tam onumde duruyor bocek. Once ikimizde kimildamadan durduk bir sure sonra o atak yapip busalik makinasinin altina kacmaya calisti o telasla bende ciglik atip ustune bastim ayagim kaydi betonde terlik olunca. Cunku bocegin icindeki butun sivilar disari cikmisti

0|0
    0|0
    • Hadii ya ne zaman oldu peki bu olay, hamam böceğimiydi yoksa başka bir şey mi!! Büyük müydü peki ayağın kaydığına göre büyük olmalı baya :D

• Yok daha oncede bu tur vukuatlarim oldu 😸

• Peki böyle börtü, böcek haşere takımından hatrına gelen öldürdüğün en büyük şey neydi :D

• Geçen gün bir tanisa bacağıma tırmandı ben erkek arkadaşım ile hararetli bir tartışmanın ortasında olduğum için fark etmedim sonra ayağımda bir şeylerin yürüdüğünü hissetim bir baktım hamam böceği tâbi çığlığı bastım ve sevgilimin yerinden sıçramasına sebep oldum kısa bir telaşın ardından böceği öldürdü hala dalga geçiyor bana hamam böceği demeyin :(

0|0
    0|0
    • Hahahh sen yine ucuz atlatmışsın o durumda:)) Peki yalnızken gördüğünde tepkin ne oluyor:)

• "Git buradan pis böcek" diye bağırıyor ve evde koşturuyorum o zamana kadar kedim işini hallediyor 😂😂

• Kabus gibi birşey yahu onlar
    bir kere abimle otururken misafir olarak gelmişti kendileri...
    abim misafiri uğrlamıyınca ben nezaketen yol göstereyim dedim terlik asansötünü kulandık terlikle birlikte bahçeye uğurladıktan sonra ağlama kırizine girdim zalım abimde beni teselli edeceğine azarladı 😭😭😭
    Ne çektim ben bee

0|0
    0|0
    • Harbiden ne çekmişsin:)) Nası oldu peki olayı anlat büyük müydü, nası öldürdün kaçmadı mı normale göre baya dayanıklı onlar.. Ama sadece ''vurdum öldü'' diye değil bu söylediğim şekilde anlat pls:)!

• Ne anlatacağını nereden bilelim, hak edersen zaten alırsın şüphen olmasın

• Tam esnaf çıktın sende sıkı pazarlık
      Çok uzatmıycam anlatayım abimle oturuyorduk birden böceği gördüm 😳
      -Abi kocaman böcek var orda
      -Ne kocamanı kızım senden küçük
      -Abi yaa
      Yerimden fırladım arkasına saklandım
      -ne olur atsana şunu
      Siyah şovalye hızlı ve öfkeli tabi
      -Bağırma atmam ondan birşey olmaz otur şuraya
      Ben garip ben yetim ben öksüz ne edeyim iş başa düştü ve tarliğimi çıkardım ve göz göze gelmedik çünkü gözleri çok ufak 😂
      Neyse terliğe çıktığı gibi terlikle birlikte dışarı attım
      Garibanı
      Sonra da hüngür hüngür ağladım zalım abisi bir su bile vermedi su vereydi eydi 😭

• Öldürmeye gerek yok gazete kağıdıyla alıp bahçeye bırakırım ben

1|1
    0|0
  • he heyt be sulalesini kuruttum ben bunların 😂😂 💥🔥🔉💪👊

0|1
    0|0
    • Ya genelde kadınlar inanılmaz korkuyor burada da 140 tane falan yorum var durum yine aynı:)) Nası başardın peki, yalnız diğer ufak böcekleri falan değil yalnızca hamam böceğini soruyorum:))

• Sen de neymişsin ya.. bi* ciddiyet bi* ciddiyet

• ruhumda var ne yapacaksın

• Sinekten başka biseyden korkmuyorum malum sinekler cok acayip mikroplar taşıyo direkt kanimizla temasa geçiyolar hamam bocegini ayaginin ucuyla kaktira kaktira atarsin disari😄

0|0
    0|0
    • Ahahah :D sinekten korkan tek kişisin sanırım:)) Peki hiç öldürdün mü öyle büyüklerden :D

• Cidden mi helal olsun sana:))

• Biz küçükken elma kurdu beslerdik simdiki nesil oyle mi peh😄

• Evet bende korkuyorum ama öldürdüm tabi öldurürken bende zehirleniyordum az daha cunku kaçarken üzerime gelecek diye korkup ilacı bosaltiyorum üstüne..

0|0
    0|0
    • Yine de bir noktada cesaretliymişsin, tebrikler:)) Ama yalnızca hamam böceği ve onun gibi diğer büyük böcekleri soruyorum, ufaklar sayılmaz! Büyüklerden var mı hiç leşin

• Oldu bütün sülalesini toplasin burda iftar yemeği veriyorlar diye evi böcekler istila eder bende evi onlara birakir başka yere tasinirim 😀

• Evet fena mı şöyle kurulup sizin eve felekten bir gece çalsalardı.. Yalnızca bir geceyi bile çok gördün adamlara:)) Bu nedir böyle sıfır tölerans :D

• Kirkayak ciyan disinda boceklerden kormam. Sivrisinek harici oldurmem. Bahceyi sularken su birikintisine dusen karincalari itinayla tek tek yaprakla toplayip sekerle besliyorum hatta.

0|0
    0|0
    • Harika:)) Çıyandan korkmayan kadın da yoktur zaten kolay kolay

• Ne dokunmasi ünivdeyken evde görmüştüm bir tanesini. Gecenin birinde azrail görmüş gbi oldum. Evden kactm ve cglklarima gelen ev sahibimiz kendisini pert etti 😂 çamasr suyuyla dip köşe temizlik hic unutmuyorum o günü

0|0
    0|0
    • Ahhaha :D Bu konuda ne kadar soğukkanlı olduğunuzu biliyorum:) peki sadece bu mu yoksa tüm böcekler için de bu korku geçerli mi

• Sözün bittiği yer.. İnce düşüncede çığır açtın resmen :D

• Açarım 😂😎

• Öldürdüm. Gönül öldürmemek ister ama alıp atamıyorum , asla dokunamam. O Yüzden mecburum , dışarda görsem bir şey yapmam ama evde görünce mecburen evet.

0|0
    0|0
    • Yalnız ufak böcükler değil sadece hamam böceği ve onun gibi genelde korkulan büyük böcekleri soruyorum.. Ve en son hatıladığın büyüklerden birini nası öldürdün!! Ama kesinlikle vurdum öldü diye değil olayı baştan sona detaylı anlat pls.. Adamlar resmen dokuz canlı ilaçla gargara yapıyorlaR :D

• En son ne zaman öldürdüm hatırlamıyorum , terlikle filan vurdum.

• Benim korkmadığım böcek yok zira neredeyse tamamına alerjim var. Ayrıca çok iticiler :/

Bir de öldürmedim ama her sene apartmanı ilaçlatarak toplu katliam emri vermiş oluyorum.

0|0
    0|0
  • böceklerden pek hoşlanmıyorum yani görüntüleri beni biraz ürkütüyor. ama görsem sanırım evdeki birisinden onu bir malzeme ile alıp dışarı çıkarmasını isterdim. ama umarım yine görmek zorunda kalacağım bir durum yaşamam 😅😅😅

0|0
    0|0
    • Genelde durum bu zaten korkmayan yok gibi:)) Umarım hiç karşılaşmazsın, çünkü o anlarda nasıl sıkıntıya girdiğinizi bilirim:)

• evet oldukça korkunç 😅😅

• ya kadinlar neden korksun boceklerden.. ben oldururum genelde.. fareler sevimli gelir ama bana mesela.. kac kere yanimdan fare gecti.. ama bir keresinde banyoda kertenkele gormusum iste o zaman cigligi basdim.. abi banyoda kertenkele mi olur yaaa... normalde hayvanlari severim

0|0
    0|0
    • Ya öyle kötü bir amaçla yazmadım ama burada da yüzlerce yorum dikkate alındığında sonuç yine aynı, korkmayanlar azınlıkta baya.. Seni de tebrik ederim :)) Hamam böceği kertenkeleden daha korkunç değil mi ya :D Öldürürüm demişsin ama ufak böceklerden bahsetmiyorum bu arada hamam böceği ve onun gibi büyükleri kastediyorum:)

• Ya böcek görünce falan kaşınıyorum 🙄 Ya üstüne basıp ezmem ama görmezden de gelemem yumurta falan bırakır eve off. Üstüne çamaşır suyu döküp bırakırım

1|0
    0|0
  • Ben çok kucuktum be 3 ya da 4 e gidiyorumdur . eve hamam bocegi girmisti annem ile ablam ben bocekten korkmuyom diye terliği bana vermisti 😂😂 bende bocegin agzina vurdugum gibi yapistirdim yere sjdh😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bir de o kadar küçük yaşta üstelik:)) Gerçi o zaman aklın tam ermediğinden korkmamış olabilirsin şimdi sen de korkarsın heralde:))

• hayir hala korkumyorum zaten artik yok öyle bisey hamam bocegini gormeyeli 4 5 sene olmustur kim bilir 😂😂

• Ben öldürmedim hiç
    Böceklerden de korkmam
    Hamam böceğini de antenlerinden tutup atarım
    Ne var ki :)

0|0
    0|0
    • Ne mi var ki ahahah :D Bundan korkmayan kadın yok neredeyse, burada da yüzlerce yorum var ama büyük çoğunluk korkuyor, çığlık atan falan bile var:)

• Olmaz mı hemide çocuklarımın kanını emerlerken zalim zindiklar :)

• O halde nası öldürdün ya :D umarım çocukların üstünde yapmamışsındır.. Bu arada çocuklar küçükse onların odasında böcek ilacıyla öldürme sakın, solunum yolları için çok zararlı küçük çocuklar için!

• Asla ya görmeye bile tahammül edemem herhangi bir böcek örümcek büyük veya küçük farketmez bana uzak olsun 😊

0|0
    0|0
    • Hadi ya o derece mi, görünce ne oluyor peki :D

• Kaşıntı oluyor yani ne varsa üstüne firlatabilirim gördüğüm ortamı terk ederim bağırarak 😂

• Öldürmedim. Korktuğum icin hep kactilar benden :) yakalayamadim yakalasaydim eger birazcik sevip geri bırakırdım😂

0|0
    0|0
  • içim bir garip oluyor kabuklu böcek görünce öldürmştüm bir kaç tane aslında korkmak değilde insanın içi garip oluyor ya

0|0
    0|0
    • Nası garip üstüne falan mı bastın ondan olabilir tuhaf bir ses çıkıyor

• Kabuklu böcekleri görünce oluyor garip bir his işte anlatamıyom ki o hissi üstüne basamam zaten ben

• Hayır ama zararlı olduğu için eve ilaclatırım heralde ama açık havadaysa umursamam öldürmem de yolunu bulsun hayvan yılan olsa dahi bana bir zararı yoksa ellenmez 😊

0|0
    0|0
  • Öldüremem ki ben , sadece sivrisinek düşmanıyım , onun dışında bir canlıya kıyamam , korkarım ama öldürümem, alır atarım dışarı.. sivrisinekler bana dokunmasa onlarıda öldürmem de😇🙈

0|0
    0|0
    • Ahahh:) tek merhamet edilmeyen hayvan o galiba, bu yaz hiç var mı leşin!

• Kimyasal mı kullanıyorsun peki yoksa organik mücadele mi :D duvarları falan batırıyorlar ya!

• Organik mücadele 👡delilleri sabah siliyorum 🙈

• ben elime alıp dışarı salarım hamam böcekleri görüntü bakımından korkunç duruyor ama öyle değiller bunu yapan tek kız ben değilimdir umarım 😂

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bir zaman öldürmedim. canlıları severim ben. alırım elime bir başka yere koyarım ayak altında ezilmesin diye. sonuçta o da bizim gibi canlı korkum yüzünden onu öldüremem. tüm canlılar yaşamı hakk ediyor bizim gibi

0|0
    0|0
  • Bana zarar vermediği sürece onu öldürmem, nasıl ki biyerimize bişey olsa canımız hemen yanıveriyor, bu dünyada konuşamayan örümcek öbür dünyaya yok yere öldürdüm diye hesap sormaz mı benden? evet korkuyorum fakat bana bir zararı yok.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    566
Yükleniyor...