+1 yıl

Babam beni dövdü lütfen bana bir çözüm bulun ne yapmalıyım?

Beni dövdü ve çene kemigim çok aciyor doktora gidip gitmeme konusunda kararsizim çünkü bana ne olduğunu sorarsa diye korkuyorum babamı şikayet etmek istemiyorum ama bu yaptığının cezasını almassa bida döver ya da kardeslerimi de döver diye korkuyorum ve canım çok yaniyo zorla konuşuyorum kimseye belli etmemeye çalışıyorum sizce doktora gitmelimiyim? bir kız vardı benim arkandan konuşmuş baya baya yalan falan atmış bunu da kardeşim bildiğim arkadaşım duyunca onun yanina gitti kız bizden küçük kiza bida kardeşimin arkasından konusmicaksin falan diye bağırdı sıra elini vurdu kiz da ağladı falan sonra ailesine söylemiş ama baya abartarak çete kurup üstüme yürüdüler sikistirdilar beni demiş sonra kizin babası benim babama söylemiş babam eve geldi özür diliceksin falan dedi bende ben özür falan diliyemem dedim çünkü arkadaşım sadece ona bağırdı bizim Suçumuz yoktu çete faln kurmussunuz sen eşkiyamisin sen dedi ben öyle bişey yapmadım arkadasim sadece bağırdı ona dedim babamda bize değil o kıza inandı eşkiyamisin sen dedi bir anda tokat atmaya başladı sonrada ben yere kapklandim basımı faln tuttum o hala vurucakti kapıdan annem geldi babamin elini tuttu allah için falan diye yalvardi resmen hepsi o kız yüzünden oldu annem babamı dışarı çıkardı bende yatağın altına girip ağladım şu an çenem çok aciyo zorla konuşuyorum babama çok düşkündüm artik o kadar düşkün değilim sanki o benim babam değilde bir yabancıya dönüştü gözümde sizce ne yapmalıyım?
Babam beni dövdü lütfen bana bir çözüm bulun ne yapmalıyım?
8
2
Görüşünü yaz