Nasıl yemek yiyebilirim?

Gizli Üye
Annem ve babam akp ye ot attılar. Artık annemin yaptığı yemeği bırak yemeyi onunla konuşmak bile istemiyorum. Yurtdışına gitmek için para biriktiriyorum. Çalışıyorum ve aynı zamanda okuyorum Bunların yaptığı yemeği yemeyip dışardan yemeye kalksam günlük paramı neredeyse vermiş olacağım. Artı ev yemekleri harici sağlıksız beslenmeye başlayacağım. Şimdi ucuza sağlıklı yemeği nereden bulabilirim diye soracağım lakin böyle bir şey olsa sanırım bu soruyu sormama gerek kalmazdı. Sormak istediğim artık bunların yüzüne bakmak istemiyorum başka şehirde iş buldum 12 saat birde 500 tl yövmiye. Otelde kalacağım masraflar onlara ait. Sizce bunlardan uzaklaşsam mı diyorum. Keşke ailem bunlar olmasaydı diyorum. Mantıklı insan olsalardı, ben yine bu sıkıntılara göğüs gererdim en azından bir şeye değdine inanır artı desteklenmiş olurdum. Bunlara her şey güllük gülistanlık şu an. İkisi de çalışıyor. Gerçekten nefret ettim bunlardan. En son ramazan bayramıydı sanırım, son bayram, hizmet sektöründe 12 saat çalıştıktan sonra ara vermeden diğer kendi düzenli işime çalışmaya gittim toplamda 24 saatime patladı. Zaten aç gitmiştim oradan ve 5-6 saat sonra yemek yiyecektim idare etsin diye bisküvi yemekten en sonunda kusmuştum tuvalete. Eve geldikten sonra 3 gün hasta yattım. Yani bilmem evladımı o halde görsem ne hissederdim bilmiyorum. Keşke depremde ölenlerden biri ben olsaydım veya çocukken kaza falan geçirseydim keşke. 3 yıldır çalışmaktan ve elde hiç bir şey olmamasından bıktım. Sizce ne yapayım yemeklerini yiyip kendimi kurtarmaya mı bakayım yoksa direkt kurtulayım mı bunlardan. Ne zaman bu hale geldim ben ya çocukken çok güzeldi her şey şimdi 20 yaşındayım
Nasıl yemek yiyebilirim?
7 Cevap