88 kiloyum boyum 165 tüp mide olmak istiyorum ama sarkmalardan korkuyorum napabilirim?

Gizli Üye

bi ara zayıflamayı başarmıştım 63 kiloya inmiştim ama komple gögüslerim karnım sarkmıştı yani zayıfta olsam göbeğim var gibi duruyordu şu an kiloluyken pek belli olmuyor tüp mideyi düsünüyorum ama dahada çok sarkar diye korkuyorum napabilirim

88 kiloyum boyum 165 tüp mide olmak istiyorum ama sarkmalardan korkuyorum napabilirim?