Mobbinge dayanamıyorum ve ağlıyorum instagramı üzülerek bırakmaya karar verdim sizce doğru mu yapıyorum yanlismi?

Gizli Üye

Küçüklüğümden beri bazı arkadaşlarımdan çok cekiyorum. Ortaokulda sebepsiz yere bana karşı aşırı öfkeli bi kız adımı eziğe çıkardı yıllarca bunu devam ettirdi. Yemegimi eşyalarımı çöpe atardı. Beni çok ağlatıp çok üzdüler. Asiri kıskanç olan arkadaşım çoğu kişiyle tam 8 yıl gezip dolaşmamı engelledi. Biyere gidicez yok hava soğuk gitmeyin yok su olur bu olur derdi. Oyun oynuyoruz uno kağıt oyunları falan benim her el elenmemi sağlıyor ben oyun oynayamiyorum. Insanlardan yardım isterken çok tatlı dilli iş bittikten sonra yanına birdaha gelmeyip birdaha konuşmuyor Sizin yardıma ihtiyacınız olsun maddi ya da manevi ortadan kayboluyor. Arkadaslik böyle bisey degilki. Cok kullanıyor insanları ve saf arkadaşlarım bu kız kendilerini çok sevdiğinden böyle iyi sanıyolar kız hepsini kullandıktan sonra arkalarından çok kötü konuşuyor. Ses kaydına alamıyorum yasal suç e videoya çeksem anlaşılırdı. Ispat edemedim çünkü arkadaşları diyorki ispat olmadan bunu diyemezsinÇok yoruldum okul hayatımı mahvetti her sınıfta sınıf başkanı oldu. Her yerde ilgiodagi olmak istiyor bikonuda başkası daha iyi olsun onu rezil ediyor kötü konuşuyor. Ve söyle manipülasyon tekniği var gerçekleri ben anlatmaya başlayınca böyle yapma bak arkadaş kaybediyorsun diyor ne alaka yancilarida böyle diyor ben yanlış yapmamışım ki niye kaybedeyim. Insanlar bu tekniğe yıllardır inanıp onu tutuyor ve Onu koruyor ben dayanamıyorum ağlıyorum yıllardır bana kaçkere eziyet edildi beni kimse korumadı ama ona ve diğer düşmanlarıma biri sözle bisey desin hemen o kişi dışlanıyor suçlanıyor yalnız bırakılıyor. Instagramdada eskiden bu kız fotolarımın altına yazdığı yorumlarla beni rezil ederdi. Ordada huzurum yok yani. Arkadaslarimin zor anınında hepsini korumuşlugum var ama beni kimse korumadıInstagramida çok seviyorum ama takipçilerime bakiyor kimle anlaşıyorum hepsiyle aramı bozuyor diyorumki artık bırakayım çünkü dayanamıyorum. Ve ben türk soyundan geliyorum aslında ama ailem kendi isteğiyle aleviliği seçmiş bunuda biliyolar destekcisini çok artiyor böyle çok yoruldum hayatımdan kafaya çok takıyorum yaşadığım sehiri bile değiştirmeyi düşünüyorum küçüklüğümden beri hiç mutlu değilim. Asiri ezildim yok sayildim bunların kıskançlığı yüzünden çok dışlandım. Bi elbise alırdım dik dik bakardı gözüme saçımı masa yapardım nasıl bakıyor cekememezlikten böyle git sende masa makinesi al sende yap. Cok zengin düşmanlarım dersleride kötü benim ailem aşırı fakir ben okuyamadım bunları kaldiramadigim için onlar sınavda boş kağıt verirlerdi özelde çok güzel bölümleri okuyorlar şimdi. Asiri ağlıyorum lise bitti iki yıl geçti hala 4 yıllık kazanamadim. Babamda bana babalık yapmıyor kardeşim yok zor durumdayim. Instagram olursa aleviliğin yayılmasından endişeleniyorum çünkü çoğu kişi sizi tutmayıp desteklemiyor bunu biliyorum

Mobbinge dayanamıyorum ve ağlıyorum instagramı üzülerek bırakmaya karar verdim sizce doğru mu yapıyorum yanlismi?
5 Cevap