Vatandaş "ekipler gelmiyor" deyince muhabir röportajı kesip uzaklaştı! Siz hangi haber kanalını izliyorsunuz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Vatandaş ekipler gelmiyor deyince muhabir röportajı kesip uzaklaştı! Siz hangi haber kanalını izliyorsunuz?

Televizyon muhabiri, konuştuğu depremzede ekiplerin gelmediğini söyleyince lafını kesip uzaklaştı. Kendisinin enkazdan çıktığını ama ailesinin hala enkaz altında olduğunu anlatan yurttaş, muhabirin aniden uzaklaşmasıyla şaşkınlık yaşadı ve kamera başka yöne çevrildi.

diken.com.tr/depremzede ekipler gelmiyor deyince

Vatandaş "ekipler gelmiyor" deyince muhabir röportajı kesip uzaklaştı! Siz hangi haber kanalını izliyorsunuz?