10 gü

Halk TV muhabirlerini kovmuş, televizyon kanalları kime çalışıyor, kime hesap veriyor?

irishKrema
Clubhouseda gördüm, Halk TV muhabirlerini işten kovmuş. Anlatıldığı kadarıyla siyasi partiler tarafından finanse edilen her kanalda böyle bir keyfiyle kahyası yönetimi bir gelenek olmuş.
clubhouse ekran görüntüsü
clubhouse ekran görüntüsü
Eski CHP genel başkanı Deniz Baykal'ın kurduğu, günümüzde Cafer Nahiroğlu'nun sahip olduğu Halk TVde bugün yaşanan 3 muhabirin ücretsiz işten çıkarılmasıyla sonuçlanan olaylar, CHP gibi ana akım medyanın karşısında hak , hukuk ve adaleti savunan bir partinin finanse ettiği tv kanalında işler keyfe keder mi yürüyor sorularını akla getirdi.

Özellikle bütün basın kanallarından bir çok değerli gazetecinin desteklediği yayın sonucunda benim merak ettiğim tek şey peki şimdi ne olacak? Acaba Halk TV geri adım atıp çalışanlarından özür dileyecek mi?
Güncellemeler:
10 gü
Cafer Mahiroğlu muhabirler Fırat Yeşilçınar ve Ali Isıyel ile Batuhan Batan'ın üzerine korumasını salmış! Yazık yaaa! Bu mu muhalif medya, bu mu solculuk? !!!
www.medyatava.com/.../halk-tvnin-patronu-cafer-mahiroglu-kovdugu-uc-calisanin-uzerine-korumasini-gonderdi_216137
Halk TV muhabirlerini kovmuş, televizyon kanalları kime çalışıyor, kime hesap veriyor?
8
33
Görüşünü yaz