Emzirmek istemiyorum bu yüzden eşimle sürekli tartışıyorum ne yapacağım?

Gizli Üye

Arkadaşlar 2 hafta önce doğum yaptım ve 10 Nisan gibi tekrar işe dönmeliyim. Bu yüzden emzirmek istemiyorum mama vermeyi tercih ettim. Süt sağma makinesi aldık günde sadece 60ml çıkıyor (6 defa 15er dk sağa biliyorum). Eşim sürekli basıma kakıyor mamayı başkası da verir çocuğa süt veremedin diğer kadınlar emziriyor. Gerçekten çok bunaldım. Ben o kadar da iyi beslenmiyorum gece 12 den ertesi güne kadar bişey yemiyorum. Doğum sonrası ağrılar hala devam ediyor ve kendime bakamıyorum. Çocukla ilgilenmek de zaman alıyor dolayısıyla sutumun pek verimli olduğunu düşünmüyorum. Mamanın içinde bütün vitaminler var ben kaç gündür doğru düzgün bişey yiyemedim. Kocamın da dırdırı eklenince pekte süt uretemiyorum.

Emzirmek istemiyorum bu yüzden eşimle sürekli tartışıyorum ne yapacağım?