Bir erkeğin biseksüel olup olmadığını nasıl anlicaz?

Gizli Üye
Hoşlandık ya da platonik seviyoruz diyelim nasıl anlicaz? Sağlıklı aklı başında hiçbir kadın biseksüel bir erkekle evlenmek istemez buna eminim.
Az önce bir gayin canlı yayınında Kenan İmirzalıoğlunun ve Mehmet Ali Erbilin biseksüel olduğunu öğrendim doğruysa eğer şoktayom.
Nasıl anlicaz bunu? Hadi Mehmet Ali Erbil her türlü pisliği deneyecek adam gibi ama Kenan İmirzalıoğlu ben ŞOK adam erkek gibi erkek ya.
Bir erkeğin biseksüel olup olmadığını nasıl anlicaz?